YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Poetyckie laury dla młodych międzyrzeczan

26 czerwca 2018 15:33:48 | autor: Redakcja / Art Ovo
Aż czworo młodych twórców z Międzyrzeca może pochwalić się sukcesami na X Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Przecież każdy pisze wiersze" organizowanym przez Ośrodek Kultury "Arsus" w Warszawie.

7-letnia Amelka Wojrach z Grupy Poetyckiej "Art Ovo" zdobyła jedną z trzech równorzędnych nagród w kategorii wiekowej 7-12 lat, zaś jej  8-letnia koleżanka, również z „Art Ovo”,  Ada Domańska- wyróżnienie. W tej samej kategorii wiekowej  uznanie jury w postaci wyróżnienia zdobyły również zabawne, emocjonalne oraz refleksyjne wiersze rodzeństwa z Międzyrzeca Małgosi i Michała Chodyków - oboje byli nagradzani już wcześniej w wielu innych prestiżowych konkursach ogólnopolskich.

Dziewczynki z Grupy Poetyckiej „Art Ovo” są debiutantkami, ale swój pierwszy poważny sukces odniosły po zaledwie czterech miesiącach pracy pod kierunkiem pani Jolanty Adamczyk, ich opiekuna artystycznego.

Gratulacje złożył młodym twórcom z Międzyrzeca  przewodniczący jury, znakomity dramatopisarz i poeta, Ernest Bryll, który po rozdaniu nagród poprowadził warsztaty artystyczny dla wszystkich nagrodzonych.


 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male