YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Policja szuka pokrzywdzonych

11 lipca 2014 15:20:05 | autor: red./KMP Biała Podlaska
Właściciel serwisu telefonów komórkowych nie zwracał klientom zaliczek i przyjętego do naprawy sprzętu. Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie przygotowawcze w tej sprawie.

- Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie szeregu oszustw dokonanych przez właściciela serwisu telefonów komórkowych, mieszczącego się na deptaku przy ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej – informuje podkom. Wojciech Lesiuk z bialskiej KMP.

Właściciel serwisu od jesieni 2013 r. do marca 2014 r. przyjmował od klientów do naprawy telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, nawigacje samochodowe, tablety oraz pobierał zaliczki na poczet naprawy tych urządzeń. W toku dochodzenia ustalono, że w wielu przypadkach mężczyzna nie wykonał usługi, nie zwrócił zaliczki i nie oddał przyjętego do naprawy sprzętu.

W toku postępowania przygotowawczego policjanci zabezpieczyli od mężczyzny ponad 250 urządzeń elektronicznych. Były to głównie telefony komórkowe różnych marek.

Osoby, które korzystały z usług wymienionego serwisu i zostały oszukane przez jego właściciela prosimy o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej – apeluje podkom. Lesiuk.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi st. sierż. Michał Zdunek (tel. 83 3448246).

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male