YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Posiedzą do sprawy

28 lipca 2018 18:20:15 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia sprawców pobicia ze skutkiem śmiertelnym 60-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

W miniony wtorek (24 lipca) po południu dyżurny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim. otrzymał zgłoszenie, że w jednej z kamienic na ulicy Warszawskiej znalezione zostało ciało 60-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna posiadał widoczne obrażenia ciała. Sprawą zajęli się policjanci z międzyrzeckiego komisariatu. Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Intensywna praca funkcjonariuszy doprowadziła do ustalenia sprawców i okoliczności zdarzenia.

Zatrzymano 45-letniego Mariusza B. oraz jego znajomą 50-letnią Dorotę N. Policjanci ustalili, że w nocy z poniedziałku na wtorek przebywali oni razem z innymi osobami w mieszkaniu 60-latka przy ulicy Warszawskiej, gdzie spożywali alkohol. Tam doszło do kłótni a następnie pobicia.

27 lipca Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec dwójki zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż już wcześniej odbywał karę za podobne przestępstwo. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (3 sierpnia 2018 12:36:46) HH No to Mariuszek się doigrał autor: Gar
    logo male