YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pożegnanie Skarbnik Miasta

12 października 2020 21:15:15 | autor: redakcja
W wieku 67 lat zmarła Danuta Mikołajczuk, które przez wiele lat była głównym księgowym magistratu, a następnie skarbnikiem miasta. Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się 13 października o godz. 13 w kościele Chrystusa Króla.

Danuta Mikołajczuk - przez wiele lat pełniła funkcję głównej księgowej a następnie skarbnika miasta Międzyrzec Podlaski

Danuta Mikołajczuk urodziła się w 1953 roku w Kąkolewnicy. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Milanowie oraz Policealne Studium Spółdzielcze przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim, zdobywając zawód technika – ekonomisty.

W 1975 roku rozpoczęła pracę w dziale księgowości Urzędu Miasta. W 1984 roku została głównym księgowym magistratu, a w 1990 roku powołano ją na skarbnika miasta. Tę funkcje sprawowała do listopada 2011 roku.

Za osiągnięcia w pracy zawodowej nagrodzono ją Srebrnym Krzyżem Zasługi. Otrzymała również odznakę „Zasłużona dla Województwa Lubelskiego” oraz przyznaną przez władze powiatu statuetkę „Orzeł Samorządności”. Za szczególny wkład w rozwój samorządności oraz działalność na rzecz rozwoju Międzyrzeca radni nagrodzili ją odznaką „Zasłużony dla Miasta”.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male