YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Prezes poświęcił się dla reelekcji

2 lipca 2014 22:14:49 | autor: red.
Podczas festynu „Powitanie Wakacji” jego organizator Sławomir Zacharjasz założył się z zespołem Asters, że jeśli wejdzie z chorą nogą na zjeżdżalnię i z niej zjedzie, to Artur Grzyb ponownie wygra wybory na burmistrza...

Festyn „Powitanie Wakacji” dla dzieci z miasta i gminy Międzyrzec zorganizowała 29 czerwca Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń”. Od godz. 14 na Placu Jana Pawła II rozbrzmiewało disco polo w wykonaniu zespołu Qantes. W relacji z festynu nadesłanej przez organizatorów czytamy:

„Następnie odbyły się konkurencje sportowe dla dzieci, takie jak: „hulaj-hop”, jeżdżenie na nartach, przeciąganie liny, skakanie na skakance na czas, dmuchanie balonów. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkurencjach otrzymały za to nagrody w postaci: sprzętu sportowego, maskotek, gier planszowych, zabawek i słodyczy.

Po konkurencjach sportowych odbyły się wybory Miss Lata 2014, które prowadził Prezes Organizacji Sławomir Zacharjasz. W wyborach wzięło udział 10 dziewczynek w różnym wieku, na które głosowali widzowie. Każda dziewczynka miała za zadanie powiedzieć coś o sobie, zaśpiewać piosenkę i zatańczyć. Po podliczeniu głosów przez wybrane osoby MISS LATA 2014 została KLAUDIA ŚWIĄTEK.

Prezes złożył po dziękowania dla Pana Mariusza Filipiuka za to, że pomaga mieszkańcom i okolic z walką i z bezrobociem zgromadzając środki na prace interwencyjne, staże itp. Złożył również podziękowania dla Pana Burmistrza Artura Grzyba za pozwolenie zrobienia festynu na placu – i myślimy, że dalsza współpraca związana z festynami będzie odbywać się pomyślnie. Po wyborach Miss wystąpił na scenie Zespół „ASTERS”. O godz. 17.30 odbył się pokaz policji i pogotowia
z inscenizacją wypadku. O godzinie 18 był wjazd Motocykli Harley z Międzyrzeca Podlaskiego. Dzieci mogły usiąść i zrobić sobie zdjęcie na motocyklach oraz je obejrzeć. O godz. 19 ponownie wystąpił zespół Qantes, a po nim zespół Asters .”

Wieczorem uczestnicy festynu mogli śledzić na żywo dramatyczne zmagania prezesa Zacharjasza. W relacji czytamy:

„Prezes założył się zespołem Asters, że jeśli wejdzie z chorą nogą na zjeżdżalnię i z niej zjedzie, to Burmistrz Miasta wygra wybory. Prezes wspinał się męcząco po schodach zjeżdżalni. W pewnym momencie miał zrezygnować, bo myślał, że nie wejdzie, ale wszedł, bo postanowił sobie, że Burmistrz Miasta musi wygrać wybory. Ponad 300 osób przyglądało się zmaganiom Prezesa czy wejdzie, a później nagrodzono go oklaskami i powiedziano, że obecni będą głosować na Burmistrza.”

Liczymy, że podczas kolejnych wakacyjnych festynów nie zabraknie równie ciekawych zakładów. I w imieniu Organizacji „Podaj dziecku pomocną dłoń” przekazujemy podziękowania dla osób, które pomagają w ich organizacji:

„Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do odbycia festynu i ufundowania nagród dla dzieci. A w szczególności dziękujemy Panu Tomaszowi Tellos z firmy „UNI Dach”, Panu Tadeuszowi Prokopiakowi i Zakładowi Ogrodniczemu „Pytlik”. Gdyby nie pomoc sponsorów i ludzi dobrej woli nie bylibyśmy wstanie co roku organizować zabaw i festynów dla dzieci najbardziej potrzebujących.”

 

Foto: Karolina Chodźko

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (3 lipca 2014 10:56:42) spęd Ne rozumiem tych spędów na skwerku bo nie wiem czemu lub komu one mają służyć.Napewno nie dzieciom.Panie Głąb vel Zachariasz są inne metody organizacji wolnego czasu dzieciom niż disco polo na skwerku i podchmieleni dorośli.Zachodzi pytanie czy organizacja płaci grającym zespołom jeżeli tak to jest porażka w całej rozciągłości.Myślę że te dzieciaki i ich rodzice mają inne bardziej przyziemne potrzeby.Wstydż się pan !!! autor: gość
    logo male