YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Przedszkolaki z Trójki u stomatologa

13 listopada 2015 16:58:32 | autor: ZPO nr 3/redakcja
W ramach działań profilaktycznych przedszkolaki z ZPO nr 3 w dniu 13 listopada odwiedziły panią stomatolog Agnieszkę Kozak.

Pani doktor powitała nas bardzo serdecznie, a następnie przeprowadziła krótką pogawędkę o prawidłowym myciu zębów oraz zasadach właściwego odżywiania się. Zachęciła do zwiedzenia gabinetu stomatologicznego i zapoznała dzieci z jego wyposażeniem. Wyjaśniła jak się leczy zęby, pokazała jak działa sprzęt medyczny.

Dzieci były bardzo zaciekawione urządzeniami w gabinecie, zadawały mnóstwo pytań, na które otrzymywały wyczerpujące odpowiedzi. Atrakcją dla dzieci była możliwość siedzenia na fotelu dentystycznym, który okazał się nie taki straszny, a "przejażdżka" w górę i w dół sprawiła przedszkolakom wielką frajdę.

Pani doktor zachęcała dzieci do obserwacji swoich ząbków. Miła atmosfera zachęciła dzieci do odwiedzin i przełamała strach przed dentystą i wszelkimi urządzeniami znajdującymi się w gabinecie. Zadowolone dzieci w podziękowaniu za ciekawą wizytę wręczyły pani doktor słodki poczęstunek. Przedszkolaki wróciły do swoich sal.wzbogacone o nowe doświadczenia i pełne wrażeń.


Przedszkolaki z trójki u stomatologa


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male