Rakietki pójdą w ruch

Aktualności 1 zdjęcie

Miłośnicy tenisa stołowego będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas Mistrzostw Miasta Biała Podlaska 2026. Turniej odbędzie się 17 maja w hali ZSZ nr 1 przy ul. Piłsudskiego 36. Organizatorem wydarzenia jest Mobilna Akademia Krzewienia Kultury Fizycznej Respect.

Rywalizacja zostanie przeprowadzona w pięciu kategoriach: dla uczniów szkół podstawowych (osobno klasy VI i młodsze oraz klasy VII-VIII), szkół ponadpodstawowych, seniorów oraz oldbojów 56+. Kategorie będą dodatkowo podzielone na dziewczęta i chłopców oraz kobiety i mężczyzn.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów. Uczniowie szkół podstawowych mogą zapisywać się od godziny 11, natomiast młodzież szkół ponadpodstawowych, seniorzy i oldboje od godziny 14. Początek rywalizacji dla szkół podstawowych zaplanowano na godzinę 12, a pozostałe kategorie rozpoczną zmagania o godzinie 15.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Organizatorzy przypominają jednak o obowiązkowej zmianie obuwia oraz stroju sportowym. Osoby niepełnoletnie muszą pozostawać pod opieką opiekunów, a przed startem uczestnicy lub ich opiekunowie będą podpisywać wymagane zgody i oświadczenia.

Turniej zostanie rozegrany w hali sportowej przy ZSZ nr 1, a wjazd możliwy będzie również od ul. Artyleryjskiej 7. Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatora Marka Zagajskiego pod numerem telefonu 501 656 649.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: