YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Rewelacyjne lodówki wolnostojące w każdym domu

12 lipca 2019 13:07:08 | autor: Porada eksperta
Kiedy współcześnie masz możliwość dokonania zakupu większej ilości i różnorodności towarów spożywczych, musisz pamiętać o prawidłowym ich przechowywaniu. Dzisiaj chyba już nikt nie wyobraża sobie życia bez lodówki, bo to ona właśnie pozwala na skuteczne zabezpieczenie żywności przed zepsuciem i dłuższe przechowanie.

Starsze modele lodówek wolnostojących wymagały częstego rozmrażania, dlatego obecnie na rynku górują lodówki z systemem NoFrost. Ta funkcja lodówki wolnostojącej ogranicza powstawanie lodu, co w efekcie prowadzi do tego, że nie trzeba jej rozmrażać. Jest to bardzo wygodne i komfortowe w użytkowaniu tego sprzętu. Lodówki z tą funkcją i to w rewelacyjnych cenach znajdziesz na https://7agd.pl/beko/lodowki-wolnostojace.

Lodówki wolnostojące są niezastąpione i ułatwiają życie. Produkty się nie psują, a przechowywanie ich nie sprawia trudności. Charakteryzują się olbrzymią różnorodnością, są dostępne w bardzo wyszukanych wersjach. Na pewno kupując lodówkę wolnostojącą dobierzesz taką, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Niektóre warianty Cię zaskoczą, inne zafascynują, a jeszcze inne zainspirują i to jaką lodówkę wolnostojącą wybierzesz do swojej kuchni zależy od Twojej pomysłowości i preferencji.

Trzeba jednak zauważyć, że im więcej funkcji i zaawansowanych technologii w tym urządzeniu, tym cena jest wyższa. Musisz jednak pamiętać, że raz dokonany zakup musi być na poziomie Twoich wymagań i ma służyć przez wiele lat. Współczesny sprzęt AGD objęty jest przez producentów długoletnią gwarancją i daje zabezpieczenie wobec wszelkiego rodzaju niesprawności lodówki.

Oprócz wspomnianego systemu NoFrost, niektóre lodówki wolnostojące przygotowane są do wytwarzania kostek lodu. Jeśli zakładasz kupno luksusowej lodówki wolnostojącej, to ta do takich się zalicza. Można w tym zakresie wybrać model z podłączeniem do bieżącej wody lub z wbudowanym pojemnikiem, jednak wtedy wodę trzeba uzupełniać samemu, a o tym nie zawsze się pamięta.

Nowoczesne lodówki wolnostojące posiadają dwa obiegi powietrza. Oddzielnie dla części chłodzącej i zamrażarki. Jest to wygodny sposób na przechowywanie różnorodnych produktów, które wzajemnie nie przenikają się zapachami. Komora EverFresh+, montowana w nowoczesnych lodówkach wolnostojących, dodatkowo wspiera przechowywanie warzyw i owoców nawet do 30 dni. Dzieje się to za sprawą regulacji wilgotności powietrza i specjalnej konstrukcji komory przeznaczonej na warzywa. Ponadto nowoczesna technologia i nowoczesny system Multi Air Flow, dzięki równomiernemu rozprowadzaniu powietrza, pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym zakamarku lodówki.

Kluczowym aspektem przy wyborze lodówki wolnostojącej jest miejsce wmontowania zamrażalnika. Dobre opinie posiadają te z zamrażalnikiem u dołu lodówki, gdyż wówczas zamrażalnik jest większy. Poza tym, w większych koszykach, łatwiej możesz sobie poukładać żywność w zależności od potrzeb. Takie umiejscowienie zamrażalnika stanowi także o łatwym dostępie do produktów w chłodziarce. Natomiast lodówki z górną zamrażarką mają większą pojemność chłodziarki, jednak dostęp do niższych półek może być dla niektórych osób utrudnieniem.

Najnowsze modele lodówek, dzięki najwyższym klasom energooszczędnym A+, A++ i A+++, pozwalają na płacenie niższych rachunków za prąd, a dodatkowo doskonale przedłużają świeżość zakupów, potrzebujących chłodu i ujemnej temperatury. Wiele z modeli współgra ze smartfonem i za pomocą zaaplikowanej funkcji daje możliwość natychmiastowego wysłania informacji do serwisu o wykryciu usterki.

W zależności od warunków mieszkaniowych musisz zdecydować czy zakup ma dotyczyć dużej lodówki wolnostojącej czy małej, z pojedynczymi drzwiami czy podwójnymi. To jaki model wybierzesz, zależy od Twoich preferencji i możliwości ustawienia danego sprzętu. Jednak w większości mieszkań sprawdza się duża lodówka z pojedynczymi drzwiami.

Dzięki szerokiej gamie lodówek wolnostojących bez problemu dobierzesz najodpowiedniejsze urządzenie dla swojej kuchni, a wybór dokonanego sprzętu zapewni komfort użytkowania na długi czas.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (16 lipca 2019 12:43:08) ... Beko... tureckie badziewie autor: Eee
    logo male