YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Rodzice – dzieciom

7 czerwca 2019 09:47:25 | autor: Anna Ostapiuk
Dla dziecka rodzic jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Rola w zabawnym przedstawieniu, w kolorowym przebraniu i z wierszem na ustach, to tylko mały ułamek rodzicielskiej wyobraźni.

Kaczka w buraczkach na deskach drelowskiego GCK (fot. Magdalena Pepa)

Z okazji Dnia Dziecka na scenie Gminnego Centrum Kultury w Drelowie odbyło się niecodzienne przedstawienie o wdzięcznym tytule „Kaczka w buraczkach”,  do którego inspiracją był wiersz J. Brzechwy. W rolę aktorów wcielili się rodzice dzieci z grupy Wiewiórek, a na widowni  zasiadły  wszystkie grupy wraz z wychowawcami z Samorządowego Przedszkola w Drelowie. Rodzice we własnoręcznie wykonanych kostiumach sprezentowali swoim pociechom wyjątkowy prezent – niecodziennie dzieci mają okazję oglądać mamę i tatę w przebraniu, recytującego wiersze lub tańczącego na scenie w baletowym tutu.

Po zakończonej inscenizacji był czas na słodki poczęstunek oraz animacyjne zabawy na świeżym powietrzu. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom – składają podziękowania dyrekcja i wychowawcy Przedszkola w Drelowie.

Przedstawienie było podsumowaniem Projektu Edukacyjnego „ Z bajką poznaję zawody i środowisko”  realizowanego w grupie Wiewiórki skupiającej 3-4-latków z gminy Drelów.
 


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male