YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Rodzina sportem silna cz. 2 – Jelnica

5 sierpnia 2014 06:50:43 | autor: redakcja
3 sierpnia boisko przy Gimnazjum nr 1 w Jelnicy było areną rodzinno-sportowych zmagań zorganizowanych przez Stowarzyszenie Moja Gmina w ramach cyklu „Rodzina sportem silna”.

Pierwsze spotkanie  „Rodzina sportem silna” odbyło się w Przychodach, gdzie główną atrakcją były rozgrywki siatkówki plażowej. Jelnicki Orlik zaś przyjął drużyny piłkarskie z terenu gminy Międzyrzec Podlaski oraz reprezentację zawodników z parafii p.w. św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim.

W piłkarskiej rywalizacji wzięło udział 7 drużyn, w tym również specjalna drużyna składająca się z reprezentantów Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski oraz Radnych Gminy.

Zmagania piłkarskie na płycie boiska wygrała drużyna Parafialna, która udowodniła, że treningiem i chęcią spędzania wspólnie czasu w duchu sportowej rywalizacji można osiągnąć prawdziwy sukces.

Stowarzyszenie Moja Gmina przygotowało również wiele atrakcji dla dzieci w formie gier i zabaw, których przeprowadzaniem zajęli się zaprzyjaźnieni wolontariusze z PSW Biała Podlaska. Dla uczestników tego sportowego wydarzenia został przygotowany poczęstunek, napoje, smakołyki z grilla oraz bigos. Dodatkową atrakcją była prezentacja przygotowana przez klub motocyklistów.

Zdaniem organizatorów, tego typu wydarzenia, są bardzo ważne i wartościowe, gdyż zachęcają całe rodziny i ich przyjaciół do wspólnego spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Członkowie Stowarzyszenia pragną podziękować wszystkim  życzliwliwym osobom i sponsorom, dzieki którym cała rzesza osób mogła aktywnie skorzystać z niedzielnego popołudnia, poświęcając je na zabawę w gronie najbliższych.


Rodzina sportem silna - Jelnica


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male