YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Rodzinne święto w Tłuśćcu

2 czerwca 2018 09:56:19 | autor: bk
Społeczność miejscowości bawiła się na festynie zorganizowanym z potrójnej okazji. Świętowano Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca. Wydarzenie zorganizowano w czwartek 31 maja.

Festyn Rodzinny - Dzień Dziecka, Matki i Ojca w Tłuśćcu (fot. bk)

Piknik dla dzieci, ich rodziców oraz wszystkich mieszkańców Tłuśćca i okolic przygotowali wspólnie Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Tłuśćcu. Festyn odbył się na boisku szkolnym. Uroczystość rozpoczęła artystyczna niespodzianka – występy przedszkolaków i uczniów Szkoły Podstawowej w Tłuśćcu. Uczniowie, przygotowani przez nauczycieli tańczyli, śpiewali i recytowali ukochanym rodzicom.

Organizatorzy wydarzenia zadbali też o atrakcje. Dla uczestników festynu, szczególnie tych młodszych, były zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów z Centrum Aktywności Lokalnej, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, malowanie twarzy, przejażdżki kucykami oraz degustacja domowych wypieków. Rada Rodziców przygotowała ciepłe przekąski.

Nadleśnictwo Międzyrzec wraz z zaprzyjaźnionymi myśliwymi zapraszało do wzięcia udziału w konkursach. Pod ich okiem można było również sprawdzić się w strzelaniu do celu.
W świętowanie z mieszkańcami Tłuśćca włączył się także Krzysztof Adamowicz, wójt gminy Międzyrzec oraz radny Sławomir Zaniewicz.
 


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male