Rodzinny „Piknik w Pałacyku”

Aktualności 1 zdjęcie
Majówka i potańcówka u Potockich (fot. Międzyrzec Info)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza mieszkańców na rodzinny „Piknik w Pałacyku”, który odbędzie się 15 maja w Parku Potockich. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 13.00.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W programie znalazły się m.in. gry i zabawy z animatorami, dmuchana zjeżdżalnia, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, a także malowanie twarzy, tatuaże i kolorowe warkoczyki. Uczestnicy będą mogli również zobaczyć pokaz służb ratowniczych przygotowany przez OSP Śródmieście oraz policję.

Podczas pikniku nie zabraknie również poczęstunku na świeżym powietrzu i okazji do wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu. Organizatorzy podkreślają, że celem wydarzenia jest integracja mieszkańców oraz promowanie rodzinnych relacji i aktywnego wypoczynku.

– Wolny czas najlepiej spędzić z rodziną, dzięki czemu budujemy więzi emocjonalne, atmosferę bezpieczeństwa i akceptacji – podkreślają organizatorzy.
Wszystkie atrakcje podczas wydarzenia będą bezpłatne. Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą rodzinę, dobry humor oraz piknikowy kocyk.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: