YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Rowerzystka potrącona na Zahajkowskiej

26 września 2018 11:03:11 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek (25 września) około godz. 7 na ul. Zahajkowskiej.

 

Z wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni mieszkaniec gm. Serokomla kierując samochodem osobowym marki Audi, wykonując manewr skrętu w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącej rowerem mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała i odwieziono ją do szpitala.

25 września po godz. 20 policjanci z międzyrzeckiego komisariatu interweniowali również na miejscu kolizji, do której doszło na drodze krajowej nr 2. W tym przypadku funkcjonariusze ujawnili, że kierujący samochodem marki OPEL 47-letni mieszkaniec Międzyrzeca jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 października 2018 07:17:20) Tam jest skrzyżowanie z tzw. "pierwszeństwem łamanym" Audi nigdzie nie skręcało, jechało na wprost. autor: MM
    (27 września 2018 08:43:45) Wypadek Poproszę Panią, która miała wypadek na rowerze o wiadomość mój e-mail:rmajch@wp.pl autor: Magdalena
    logo male