YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Rozpoczęli walkę o Puchar Tymbarku

7 listopada 2019 22:00:01 | autor: redakcja
W dniach 21-25 października na stadionie w Międzyrzecu Podlaskim rozegrano powiatowe eliminacje XX edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. W rywalizacji udział wzięły zespoły dziewcząt i chłopców w kategoriach U-8, U-10 i U-12.

W eliminacyjnym turnieju udział wzięły m.in. zespoły z Międzyrzeca Podlaskiego, Rzeczycy, Szóstki, Dołhy, Kożuszek i Halas. Najlepiej z tego grona zaprezentowali się młodzi piłkarze UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski. Rywalizację w kategorii U-8 wygrali podopieczni Karoliny Kieruczenko, a w kategorii U-12 zespół, którego opiekunem jest Marcin Kieruczenko.

Skład UKS Dwójka U-8: Mateusz Adamczuk, Oliwia Cep, Jakub Charczuk, Filip Charczuk, Mikołaj Granaś, Karol Karwowski, Marcel Kasianiuk, Franciszek Kazimieruk, Kamil Mazurek, Emil Mazurek.
Skład UKS Dwójka U-12: Kacper Antoniak, Bartosz Charczuk, Jan Chwedoruk, Andrzej Łobacz, Wiktor Madejski, Mateusz Ostapiuk, Kacper Pietruk, Nikodem Tymoszuk, Bartosz Zaniewicz, Karol Zgorzałek.

Najlepsze drużyny będą reprezentować bialski powiat ziemski w finale wojewódzkim imprezy, który odbędzie się w kwietniu 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że ponownie gospodarzem tego turnieju będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim.

Poniżej prezentujemy wyniki eliminacji powiatowych Turnieju o Puchar Tymbarku.

Chłopcy U-8

Wyniki spotkań
Żak - UKS Jedynka Terespol 0:2
UKS Dwójka - Sławacinek Stary 7:0
UKS Dwójka - Małaszewicze 0:0
Sławacinek Stary - Żak 0:4
Małaszewicze - UKS Jedynka Terespol 1:1
Żak - UKS Dwójka 0:1
Żak - Małaszewicze 1:1
Sławacinek Stary - UKS Jedynka Terespol 0:5
Małaszewicze - Sławacinek Stary 3:0
UKS Jedynka Terespol - UKS Dwójka 1:1

Klasyfikacja końcowa
1. UKS Dwójka Międzyrzec (opiekun Karolina Kieruczenko)
2. UKS Jedynka Terespol (Marcin Supeł)
3. Małaszewicze (Dorota Tarkowska)
4. Żak Piszczac (Piotr Kurowski)
5. Sławacinek Stary (Mateusz Cydejko)

Chłopcy U-10

Wyniki spotkań
SP Dokudów - UKS Dwójka 2:1
SP Chotyłów - Sławacinek Stary 3:0
Sławacinek Stary - SP Dokudów 0:5
UKS Dwójka - SP ROKITNO 2:1
SP ROKITNO - Sławacinek Stary 2:0
SP Dokudów - SP Chotyłów 0:2
SP Chotyłów - SP ROKITNO 3:1
Sławacinek Stary - UKS Dwójka 0:4
UKS Dwójka - SP Chotyłów 3:0
SP ROKITNO - SP Dokudów 0:3
Małaszewicze - Janowia 2:1
SP Konstantynów - PSP Rzeczyca 1:1
PSP Rzeczyca - Małaszewicze 0:2
Małaszewicze - SP Konstantynów 0:0
PSP Rzeczyca - Janowia 3:2
Janowia - SP Konstantynów 0:0
PSP Rzeczyca - SP Dokudów 1:0
UKS Dwójka - Małaszewicze 0:3
PSP Rzeczyca - Małaszewicze 3:4

Klasyfikacja końcowa
1. Małaszewicze (Dorota Tarkowska)
2. PSP Rzeczyca (Mateusz Adamowicz)
3. UKS Dwójka (Kamil Korniluk)
4. SP Dokudów (Piotr Ciejak)
5. SP Chotyłów (Artur Sieraj)
6. SP Konstantynów (Piotr Woźniak)
7. SP ROKITNO (Dorota Hura)
8. Janowia (Jarosław Hryciuk)
9 Sławacinek Stary (Mateusz Cydejko)

Chłopcy U-12

Wyniki spotkań
SP Leśna Podlaska - SP ROKITNO 1:2
"Chłopaki z podwórkowej Paki" - SP ROKITNO 0:4
Wólka Dobryńska - SP ROKITNO 0:7
Dwójka - SP ROKITNO 1:0
"Chłopaki z podwórkowej Paki" - SP Leśna Podlaska 1:1
Wólka Dobryńska - SP Leśna Podlaska 1:3
Dwójka - SP Leśna Podlaska 3:0
Wólka Dobryńska - "Chłopaki z podwórkowej Paki" 1:1
Dwójka - "Chłopaki z podwórkowej Paki" 5:0
Dwójka - Wólka Dobryńska 7:0
Sławacinek Stary - Czerwone Smoki 2:3
Janowia - Czerwone Smoki 2:2
JEDYNKA TERESPOL - Czerwone Smoki 2:0
Sławacinek Stary - Janowia 1:3
JEDYNKA TERESPOL - Janowia 1:0
Sławacinek Stary - JEDYNKA TERESPOL 0:3
Szóstka - PSP Rzeczyca 0:0
Szkoła Podstawowa w Halasach - PSP Rzeczyca 1:1
SP Piszczac - PSP Rzeczyca 4:1
Szkoła Podstawowa w Halasach - Szóstka 0:1
SP Piszczac - Szóstka 1:2
SP Piszczac - Szkoła Podstawowa w Halasach 5:1
SP DOŁHA - SP Połoski 4:0
SP Konstantynów - SP Połoski 2:0
Szkoła Podstawowa w Łomazach - SP Połoski 9:0
Kożuszki - SP Połoski 2:0
SP Konstantynów - SP DOŁHA 1:3
Szkoła Podstawowa w Łomazach - SP DOŁHA 5:1
Kożuszki - SP DOŁHA 0:1
Szkoła Podstawowa w Łomazach - SP Konstantynów 3:0
Kożuszki - SP Konstantynów 1:1
Kożuszki - Szkoła Podstawowa w Łomazach 0:6
Szkoła Podstawowa w Łomazach - JEDYNKA TERESPOL 2:3
Szóstka - Dwójka 0:2
JEDYNKA TERESPOL - Dwójka 4:6

Klasyfikacja końcowa
1. Dwójka (Marcin Kieruczenko)
2. JEDYNKA TERESPOL
3. Szkoła Podstawowa w Łomazach (Ireneusz Korszeń)
4. Szóstka (Jolanta Kaparuk-Jastrzębska)
5. SP DOŁHA (Marek Olęcki)
6. "Chłopaki z podwórkowej Paki" (Wiesław Rzymowski)
7. Sławacinek Stary (Mateusz Cydejko)
8. PSP Rzeczyca (Mateusz Adamowicz)
9. SP Leśna Podlaska (Andrzej Hordejuk)
10. SP Piszczac (Piotr Kurowski)
11. Wólka Dobryńska (BARTOSZ KUKAWSKI)
12. SP Połoski (Piotr Kurowski)
13. SP Konstantynów (Piotr Woźniak)
14. Janowia (Jarosław Hryciuk)
15. Kożuszki (Radosław Rynn)
16. SP ROKITNO (Dorota Hura)
17. Czerwone Smoki (Sylwia Nowosad)
18. Szkoła Podstawowa w Halasach (Karolina Kieruczenko)

Dziewczęta U-12

Wyniki spotkań
Dwójka - SP ROKITNO 1:1
ZPO Piszczac - SP ROKITNO 0:4
SP Chotyłów - SP Leśna Podlaska 2:0
SP Chotyłów - ZPO Piszczac 0:0
SP Leśna Podlaska - PSP Rzeczyca 0:1
ZPO Piszczac - Dwójka 0:3
SP ROKITNO - SP Leśna Podlaska 3:1
PSP Rzeczyca - SP Chotyłów 0:0
PSP Rzeczyca - ZPO Piszczac 0:0
SP Chotyłów - SP ROKITNO 0:5
SP Leśna Podlaska - Dwójka 0:3
ZPO Piszczac - SP Leśna Podlaska 1:1
Dwójka - SP Chotyłów 4:0
SP ROKITNO - PSP Rzeczyca 1:0

Klasyfikacja końcowa
1. SP ROKITNO (Dorota Hura)
2. Dwójka (Bernadeta Iwanejko)
3. PSP Rzeczyca (Mateusz Adamowicz)
4. SP Chotyłów (Artur Sieraj)
5. ZPO Piszczac (Piotr Kurowski)
6. SP Leśna Podlaska (Joanna Parafiniuk)


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male