YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sesja Korteza w Kinie Sława

23 lipca 2015 20:57:41 | autor: mw
Intrygujący chłopak z gitarą wystąpił niedawno podczas Dni Międzyrzeca. W tym tygodniu ponownie zawitał do naszego miasta. W Kinie Sława nagrał na żywo trzy piosenki, które będą promować jego debiutancką płytę.

Kortez dotychczas zdążył wydać epkę z czterema piosenkami, w tym "Zostań", ktore zawędrowało wysoko na Liście Przebojów Trójki. Dużo koncertuje, wystapił także podczas tegorocznych Dni Międzyrzeca, zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie.

W tym tygodniu Kortez ponownie zawitał do Międzyrzeca. W gościnnych progach Miejskiego Ośrodka Kultury, na scenie Kina Sława nagrał na żywo trzy piosenki (m.in. "Pocztówkę z kosmosu" i "Dla mamy"), które będą promować jego debiutancki album – premiera w połowie września. Realizatorem dźwięku był Krzysztof Domański, który zagrał również na pianinie. Nagranie ukaże się niebawem na YouTube pod hasłem "Kortez – sesja w Kinie Sława".

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (13 maja 2016 23:45:32) ooooo juz wole hiphop autor: music
    (23 lipca 2015 22:59:18) tyle samo ile zarabiał za szczerbickiego. autor: gość
    (23 lipca 2015 22:41:32) Te s... A ile zarobił MOK na tym zarobił - czy to dowód wdzięczności za Dni miedzyrzeca ??? Proszę o konkrety !!! autor: ala
    logo male