YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Śluby gimnazjalistów

11 października 2014 09:29:09 | autor: redakcja/ZPO nr 2
Uczniowie klas pierwszych Gimnazjum nr 2 są już pełnoprawnymi gimnazjalistami. 8 października złożyli uroczyste ślubowanie.

Młodzi gimnazjaliści przyrzekali sumiennie wypełniać obowiązki ucznia i kultywować szkolne tradycje. Podpisane akty ślubowania złożyli na ręce Grzegorza Kowalczyka - dyrektora ZPO 2, podobnie jak nowo zaprzysiężona Rada Samorządu Uczniowskiego, na czele z przewodniczącą  Wiktorią Grzywacz. Przyrzeczenia złożyli w obecności dyrekcji, wychowawców oraz gościa - Joanny Krukowskiej - dyrektor Miejskiego Zespołu Gospodarczo-Administracyjnego, która w imieniu swoim i Burmistrza Miasta obdarzyła pierwszoklasistów ciepłymi słowami i słodkimi podarunkami.

Dopełnieniem obrzędu przyjęcia pierwszoklasistów do społeczności gimnazjalnej były tradycyjne "otrzęsiny". Przygotował je Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów: Sylwii Idzikowskiej i Natalii Kiryluk. W tym roku dominowała stylistyka hawajska. Uczniowie musieli poradzić sobie z różnymi zadaniami, takimi jak: nauka tańca hawajskiego, tor przeszkód z kubkiem mleka, limbo czyli taniec połączony z przechodzeniem pod liną. Wszystkie zadania wykonywali pod okiem króla i królowej Hawajów.

"Otrzęsiny" zakończyły się dyskoteką oraz wspólnym jedzeniem jabłek, które zostały przyniesione przez uczestników w ramach akcji "Żyj smacznie i zdrowo".

Info: ZPO 2
 

REKLAMA
reklama


W dwójce przyjęli nowych gimnazjalistów


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male