YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Specjalistyczne badanie wzroku o wartości 80 zł, teraz w Okularium w Międzyrzecu Podlaskim całkowicie za darmo! Zadzwoń i umów się już dziś!

6 grudnia 2017 12:59:26 | autor: Tekst sponsorowany
Od 11 grudnia przez cały tydzień w salonie optycznym Okularium w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Jana Pawła II 6 jest wyjątkowa możliwość skorzystania z bezpłatnych specjalistycznych badań dna gałki ocznej i ciśnienia wewnatrzgałkowego. Badania przeprowadzane są nowoczesnym urządzeniem Easy Scan oraz tonometrem Icare. Oba badania pozwalają na wczesne wykrycie chorób oczu, zwłaszcza jaskry, i szybkie postawienie diagnozy. Należy pamiętać, że wczesne rozpoznanie zmian narządu wzroku stanowi klucz do udanego leczenia, które zapewnia utrzymanie dotychczasowej jakości życia oraz niezależności do późnego wieku.

To niezwykła okazja, ponieważ takie badania z reguły są dość kosztowne, a kolejki do specjalistów bardzo długie. W Międzyrzecu Podlaskim koszt takiej prywatnej wizyty u lekarza okulisty wynosi co najmniej 80 zł. Dodatkowo, nie każdy gabinet okulistyczny posiada tak nowoczesną i prezyzyjną aparaturę do przeprowadzania tego typu badań. Optometryści z salonów optycznych Okularium posiadają fachową wiedzę w zakresie obrazowania i diagnostyki chorób oczu, a samo badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne. Co najważniejsze, badanie jest teraz bezpłatne dla wszystkich klientów salonu Okularium.

To nie wszystko, co Okularium przygotowało w swojej ofercie. Trwa nowa kampania promocyjna. Tym razem jest to promocja, z której może skorzystać każdy mieszkaniec naszego miasta – „Ile lat, tyle zniżki”. Co to dla nas oznacza? Od pracowników salonu optycznego Okularium w Międzyrzecu Podlaskim uzyskaliśmy informacje o akcji. Każdy, kto teraz zdecyduje się na zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych, ma szansę otrzymać zniżkę na ten zakup wynoszącą tyle złotych, ile ma lat. Rabat ten udzielony może być na oprawę okularową, na szkła okularowe lub nawet na oba te elementy jednocześnie! Oferta dotyczy zakupu okularów korekcyjnych za minimum 418 zł. Przykładowo, mając 58 lat, na zakupie okularów możesz zaoszczędzić 58 zł lub aż 116 zł! Taka oferta naprawdę zachęca do odwiedzenia salonu optycznego Okularium w naszym mieście i skorzystania z promocji. Pamiętaj, że o wszystkich szczegółach promocji poinformuje Cię zawsze miły i uśmiechnięty zespół Doradców Klienta z polskiej sieci salonów optycznych Okularium!

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon optyczny Okularium                                          
ul. Jana Pawła II 6                                                
21-560 Międzyrzec Podlaski                                                          
Tel. (83) 371 71 71

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male