YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sportowa Niedziela

11 kwietnia 2015 21:28:47 | autor: redakcja
12 kwietnia zapowiada się emocjonująco dla kibiców siatkówki, piłki nożnej i tenisa stołowego.

Siatkarze Huraganu Międzyrzec zakończyli już sezon, ale kibice będa mieli jeszcze jedną okazję, aby zobaczyć w akcji swoich ulubieńców. Wystarczy wybrać się do Białej Podlaskiej na półfinałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski. W dniach 11-14 kwietnia o awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski rywalizować będzie tam czternaście zespołów. Wśród nich reprezentacja AWF Biała Podlaska, w której składzie znaleźli się m.in. Rafał Ostapowicz, Łukasz Wasąg, Tomasz Nowacki oraz Sylwester Kasjaniuk. W fazie grupowej AWF Biała Podlaska rozegra trzy spotkania. 12 kwietnia o godz. 9.30 zmierzy się z Uniwersytetem Przyrodniczym Lublin i o godz. 17 z PWSZ Krosno. 13 kwietnia o godz. 9 zagra z AWF Kraków. Miejscem spotkań będzie hala przy ul. Marusarza 8.

Piłkarze Huraganu Międzyrzec rozegrali już tej wiosny dwa ligowe spootkania na wyjeździe. Wygrali z Dwernickim Stoczek Łukowski 5:1, a także przegrali z Janowią Janów Podlaski 2:3. W niedzielę o godz. 16 zagrają w końcu przed własną publicznością. Rywalem będzie Unia Krzywda. Jesienią Huragan zremisował z tym zespołem na wyjeździe 1:1. Czas na rewanż.

12 kwietnia o godz. 11 w hali ZPO 2 przy ulicy Partyzantów rozpocznie się V Memoriał Leszka Dulskiego w Tenisie Stołowym. W godz. 9-10 zaplanowano zapisy zawodników. O godz. 10.30 odbędzie się odprawa techniczna i losowanie par. Organizatorzy turnieju: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski, Miasto Międzyrzec Podlaski. Sponsorzy: Cukiernia Jerzy Wójcik Międzyrzec Podlaski, PSS Społem Międzyrzec Podlaski, Dr. Gerard sp. zo.o., Starostwo Powiatowe.

Regulamin V Memoriału Leszka Dulskiego w Tenisie Stołowym

Cele turnieju: uczczenie pamięci Leszka Dulskiego; popularyzacja tenisa stołowego; propagowanie aktywnych form wypoczynku; wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach; stworzenie możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu; integracja środowiska tenisistów stołowych.

Patronat: Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski

Uczestnictwo: w turnieju mogą brać udział zawodnicy z całej Polski

Kategorie:

I kategoria: Mężczyźni: Szkoły Podstawowe, Gimnazja, OPEN,

II kategoria: Kobiety: Szkoły Podstawowe i Gimnazja, OPEN

III kategoria: Zawodnicy posiadający licencje PZTS sklasyfikowani na miejscach 1-30 IV ligi oraz

bez względu na miejsce w rankingu w wyższych ligach

System przeprowadzania zawodów: zawody rozegrane zostaną na 10 stołach zgodnie z przepisami PZTS. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych zawodników i ostatecznie zostanie ustalonych po weryfikacji zawodników w dniu turnieju. Preferowany system rozgrywek: do dwóch przegranych.

Wpisowe: 10 zł

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male