YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sportowe ferie w "Dwójce"

28 stycznia 2021 11:54:54 | autor: Justyna Madan
Zanim wrócili do szkoły, spędzili dwa tygodnie pełne zabawy, wygłupów, gier kontrolnych, a przede wszystkim na wspólnych codziennych treningach. Tak wyglądały ferie zimowe w UKS "Dwójka".

Sportowe ferie w "Dwójce" (fot. UKS "Dwójka")

Ferie zimowe w tym roku odbyły się w tym samym czasie w całej Polsce. Nie było wyjazdów, ale dzieciaki i tak nie mogły narzekać na nudę. W klubie UKS "Dwójka" nie zwolniono tempa, były godziny treningów i dobrej zabawy podczas zajęć na hali ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

- Najstarsza grupa z trenerem Marcinem rozwijała wytrzymałość podczas zimowych biegów na Międzyrzeckich Jeziorkach i hartowała organizm podczas treningów na Orliku. Grupa trenera Kroniluka (rocznik 2010-2011) rozegrała 8 stycznia turniej w Sielczyku Biała Podlaska, 10 stycznia rozegrali eliminacyjny turniej o Puchar Prezesa PZPN - opowiada trenerka, Karolina Kieruczenko. - W drugim tygodniu odbywały sie mecze kontrolne z drużynami TOP 54 Biała Podlaska, Sielczyk Biała Podlaska, a sami wybrali się do Radzynia.

Najmłodsza grupa 2014/2015 trenowała popołudniami szlifując piłkarską formę poprzez gry i zabawy. Żaki z rocznika 2012/2013, trenowali codziennie w porannych godzinach na hali sportowej. - Rozwijali ogólną sprawność fizyczną, koordynację  ruchową oraz elementy techniczne z piłki nożnej. Ostatni dzień ferii spędzili na sankach i zimowych szaleństwach na "górkach" przy szkole nr. 2. Śmiechu i radości było co nie miara - dodaje pani Karolina.


Sportowe ferie w "Dwójce"


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male