YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sportowe półkolonie Międzyrzecu

14 lutego 2018 20:35:59 | autor: Materiał Partnera
W pierwszym tygodniu ferii, już po raz siódmy, w naszym mieście odbyły się sportowe półkolonie dla dzieci, organizowane przez firmę M3 Adrian Kubik.

Sportowe półkolonie zimowe w Międzyrzecu Podlaskim (fot. arch. Paulina Kubik)

Półkolonie miały na celu zachęcenia dzieci z Międzyrzeca i okolic do aktywnego spędzenia czasu wolnego. Do udziału w zimowym szaleństwie zgłosiło się trzydzieścioro dzieci.
Organizatorzy zapewnili im liczne atrakcje. Dzieci uczestniczyły m.in. w wycieczce do parku wodnego i sali zabaw w Siedlcach oraz wyjeździe survivalowym do Serpelic, gdzie uczestnicy ferii mieli możliwość strzelania z łuku i karabinu oraz wziąc udział wszkoleniu  dotyczącym  przetrwania w surviwalowych warunkach.

Dzieciaki uczestniczyły także w ciekawych zajęciach w Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim. Półkoloniści doskonalili także swoje umiejętności pływackie na nowoczesnym basenie w Radzyniu.

Miejscem, w którym odbywały się zajęcia sportowe oraz gry i zabawy, była świetlica Zespołu Placówek Oświatowych nr 3. Każdy dzień był pełen nowych wrażeń. Dzieci chętnie brały udział w konkurencjach sportowych, rywalizacjach drużynowych, zajęciach plastycznych i kulinarnych.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się ćwiczenia takewondo, animacje oraz zajęcia taneczne. Dzieci odwiedziły również miejskie lodowisko.

Półkolonie odwiedził wójt gminy Międzyrzec Podlaski, Krzysztof Adamowicz, który przywiózł dla dzieci górę słodkich prezentów.

Dzieci uśmiechnięte i zadowolone, z entuzjazmem opowiadały rodzicom  swoje wrażenia po kolejnych dniach wypoczynku. Na koniec turnusu uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

Organizatorzy zapowiadają letnią odsłonę sportowych półkolonii i zapraszają wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat
 


Sportowe półkolonie zimowe w Międzyrzecu


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (27 lutego 2018 15:08:41) . autor: gość
    logo male