YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Startuje IV liga

28 lipca 2020 17:20:40 | autor: redakcja
Po wyjątkowo długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa w najbliższy weekend na boiska wracają piłkarze IV ligi. Huragan Międzyrzec w sobotę zmierzy się na wyjeździe ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Skrócony przez epidemię poprzedni sezon spowodował konieczność reorganizacji piłkarskich rozgrywek praktycznie na wszystkich szczeblach. Duże zmiany czekają nas także w IV lidze. Lubelski Związek Piłki Nożnej zdecydował, że zagrają w niej 24 zespoły podzielone na dwie grupy.

Grupa 1: Sparta Rejowiec Fabryczny, Huragan Międzyrzec Podlaski, Lutnia Piszczac, POM Iskra Piotrowice, Orlęta Łuków, Opolanin Opole Lubelskie, Start Krasnystaw, Górnik II Łęczna, Powiślak Końskowola, Lublinianka Lublin, Włodawianka Włodawa, Bizon Jeleniec.

Grupa 2: Victoria Żmudź, Gryf Gmina Zamość, Granit Bychawa, Unia Hrubieszów, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Kłos Chełm, Świdniczanka Świdnik, Unia Białopole, Grom Różaniec, Kryształ Werbkowice, Łada Biłgoraj, Huczwa Tyszowce.

W pierwszej fazie rozgrywek zespoły rywalizować będą w grupach systemem mecz i rewanż. Następnie IV liga lubelska ponownie zostanie podzielona na dwie grupy: mistrzowską (po sześć najlepszych zespołów w tabeli z grup 1 i 2) oraz spadkową (drużyny z miejsc 7-12 w tabeli z grup 1 i 2). Runda rewanżowa w pierwszej fazie rozgrywek rozpocznie się 10-11 października i zostanie dokończona w marcu 2021 roku.

Terminarz IV ligi - Grupa 1

Kolejka 1 (1-2 sierpnia)
Orlęta Łuków - Opolanin Opole Lubelskie (1 sierpnia, 17:00)
Start Krasnystaw - Górnik II Łęczna (2 sierpnia, 17:00)
Powiślak Końskowola - Lublinianka Lublin (2 sierpnia, 15:00)
Sparta Rejowiec Fabryczny - Huragan Międzyrzec Podlaski (1 sierpnia, 12:00)
Lutnia Piszczac - POM Iskra Piotrowice (2 sierpnia, 17:00)
Włodawianka Włodawa - Bizon Jeleniec (1 sierpnia, 14:00)

Kolejka 2 (8-9 sierpnia)
Opolanin Opole Lubelskie - Bizon Jeleniec
POM Iskra Piotrowice - Włodawianka Włodawa
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac
Lublinianka Lublin - Sparta Rejowiec Fabryczny
Górnik II Łęczna - Powiślak Końskowola
Orlęta Łuków - Start Krasnystaw

Kolejka 3 (12 sierpnia)
Start Krasnystaw - Opolanin Opole Lubelskie
Powiślak Końskowola - Orlęta Łuków
Sparta Rejowiec Fabryczny - Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac - Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa - Huragan Międzyrzec Podlaski
Bizon Jeleniec - POM Iskra Piotrowice

Kolejka 4 (15-16 sierpnia)
Opolanin Opole Lubelskie - POM Iskra Piotrowice
Huragan Międzyrzec Podlaski - Bizon Jeleniec
Lublinianka Lublin - Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna - Lutnia Piszczac
Orlęta Łuków - Sparta Rejowiec Fabryczny
Start Krasnystaw - Powiślak Końskowola

Kolejka 5 (22-23 sierpnia)
Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie
Sparta Rejowiec Fabryczny - Start Krasnystaw
Lutnia Piszczac - Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa - Górnik II Łęczna
Bizon Jeleniec - Lublinianka Lublin
POM Iskra Piotrowice - Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 6 (29-30 sierpnia)
Opolanin Opole Lubelskie - Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka Lublin - POM Iskra Piotrowice
Górnik II Łęczna - Bizon Jeleniec
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw - Lutnia Piszczac
Powiślak Końskowola - Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 7 (5-6 września)
Sparta Rejowiec Fabryczny - Opolanin Opole Lubelskie
Lutnia Piszczac - Powiślak Końskowola
Włodawianka Włodawa - Start Krasnystaw
Bizon Jeleniec - Orlęta Łuków
POM Iskra Piotrowice - Górnik II Łęczna
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lublinianka Lublin

Kolejka 8 (12-13 września)
Opolanin Opole Lubelskie - Lublinianka Lublin
Górnik II Łęczna - Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków - POM Iskra Piotrowice
Start Krasnystaw - Bizon Jeleniec
Powiślak Końskowola - Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny - Lutnia Piszczac

Kolejka 9 (19-20 września)
Lutnia Piszczac - Opolanin Opole Lubelskie
Włodawianka Włodawa - Sparta Rejowiec Fabryczny
Bizon Jeleniec - Powiślak Końskowola
POM Iskra Piotrowice - Start Krasnystaw
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin - Górnik II Łęczna

Kolejka 10 (26-27 września)
Opolanin Opole Lubelskie - Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski
Powiślak Końskowola - POM Iskra Piotrowice
Sparta Rejowiec Fabryczny - Bizon Jeleniec
Lutnia Piszczac - Włodawianka Włodawa

Kolejka 11 (3-4 października)
Włodawianka Włodawa - Opolanin Opole Lubelskie
Bizon Jeleniec - Lutnia Piszczac
POM Iskra Piotrowice - Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski - Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin - Start Krasnystaw
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków

Kolejka 12 (10-11 października)
Opolanin Opole Lubelskie - Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna - Start Krasnystaw
Lublinianka Lublin - Powiślak Końskowola
Huragan Międzyrzec Podlaski - Sparta Rejowiec Fabryczny
POM Iskra Piotrowice - Lutnia Piszczac
Bizon Jeleniec - Włodawianka Włodawa

Kolejka 13 (17-18 października)
Bizon Jeleniec - Opolanin Opole Lubelskie
Włodawianka Włodawa - POM Iskra Piotrowice
Lutnia Piszczac - Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna
Start Krasnystaw - Orlęta Łuków

Kolejka 14 (24-25 października)
Opolanin Opole Lubelskie - Start Krasnystaw
Orlęta Łuków - Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna - Sparta Rejowiec Fabryczny
Lublinianka Lublin - Lutnia Piszczac
Huragan Międzyrzec Podlaski - Włodawianka Włodawa
POM Iskra Piotrowice - Bizon Jeleniec

Kolejka 15 (31 października)
POM Iskra Piotrowice - Opolanin Opole Lubelskie
Bizon Jeleniec - Huragan Międzyrzec Podlaski
Włodawianka Włodawa - Lublinianka Lublin
Lutnia Piszczac - Górnik II Łęczna
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola - Start Krasnystaw

Kolejka 16 (7-8 listopada)
Opolanin Opole Lubelskie - Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków - Lutnia Piszczac
Górnik II Łęczna - Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin - Bizon Jeleniec
Huragan Międzyrzec Podlaski - POM Iskra Piotrowice

Kolejka 17 (11 listopada)
Huragan Międzyrzec Podlaski - Opolanin Opole Lubelskie
POM Iskra Piotrowice - Lublinianka Lublin
Bizon Jeleniec - Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa - Orlęta Łuków
Lutnia Piszczac - Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny - Powiślak Końskowola

Kolejka 18 (14-15 listopada)
Opolanin Opole Lubelskie - Sparta Rejowiec Fabryczny
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac
Start Krasnystaw - Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków - Bizon Jeleniec
Górnik II Łęczna - POM Iskra Piotrowice
Lublinianka Lublin - Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 19 (21-22 listopada)
Lublinianka Lublin - Opolanin Opole Lubelskie
Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna
POM Iskra Piotrowice - Orlęta Łuków
Bizon Jeleniec - Start Krasnystaw
Włodawianka Włodawa - Powiślak Końskowola
Lutnia Piszczac - Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 20 (13-14 marca)
Opolanin Opole Lubelskie - Lutnia Piszczac
Sparta Rejowiec Fabryczny - Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola - Bizon Jeleniec
Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice
Orlęta Łuków - Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik II Łęczna - Lublinianka Lublin

Kolejka 21 (20-21 marca)
Górnik II Łęczna - Opolanin Opole Lubelskie
Lublinianka Lublin - Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski - Start Krasnystaw
POM Iskra Piotrowice - Powiślak Końskowola
Bizon Jeleniec - Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa - Lutnia Piszczac

Kolejka 22 (27-28 marca)
Opolanin Opole Lubelskie - Włodawianka Włodawa
Lutnia Piszczac - Bizon Jeleniec
Sparta Rejowiec Fabryczny - POM Iskra Piotrowice
Powiślak Końskowola - Huragan Międzyrzec Podlaski
Start Krasnystaw - Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male