YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Startuje Klub Planszówek

9 kwietnia 2018 17:40:22 | autor: redakcja

Fot. Miejska Biblioteka Publiczna

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 16 kwietnia na pierwsze spotkanie fanów gier planszowych i tych, którzy chcą zarazić się tą pasją.

 

Projekt utworzenia Klubu Planszówek został zgłoszony w minionym roku do Budżetu Obywatelskiego i w efekcie otrzymał 8,3 tys. zł dofinansowania na zakup gier i aranżację pomieszczenia. Pierwsze spotkanie w klubie odbedzie sie w poniedziałek (16 kwietnia) w godz. 15-17.

Cotygodniowe spotkania w bibliotece to wspaniała okazja do poznania nowych osób, zawiązania przyjaźni, poćwiczenia m.in. swojej spostrzegawczości, umiejętności przewidywania, współzawodnictwa, logicznego myślenia czy koncentracji – zachecają organizatorzy spotkania.

Do odwiedzenia klubu może zchęcić również imponująca paleta gier zakupionych przez MBP: od zabawnego Pierdzioszka do wielowątkowej, strategicznej Bitwy Pięciu Armii, czy Catanu. Część gier będzie można wypożyczyć do domu, na zasadach określonych w regulaminie Klubu Planszówek. Również w bibliotece będzie można umawiać się na rozgrywki. Przedział wiekowy jest nieograniczony. MBP zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych, jak również całe rodziny.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male