Stoczniowcy wygrali w Międzyrzecu

Aktualności 1 zdjęcie
Huragan Międzyrzec - GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:3

W 9. kolejce rozgrywek II ligi siatkarze Huraganu Międzyrzec przegrali we własnej hali ze Stoczniowcem Gdańsk 1:3.

Huragan Międzyrzec - GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:3 (16:25, 19:25, 25:21, 25:27)

Huragan: Tomasz Nowacki (kapitan), Sylwester Kasjaniuk, Rafał Ostapowicz, Bartosz Jesień, Patryk Sobieszczak, Jacek Wieczorek, Konrad Małek (Libero) oraz Łukasz Wasąg, Marcin Śliwa, Karol Kondraciuk, Jakub Sadowski.

9. kolejka - 16.11.2013
Zawkrze Mława - Centrum Augustów 1:3 (15:25, 25:23, 20:25, 16:25)
UMKS MOS Wola Warszawa - Huragan Wołomin 3:0 (25:17, 25:23, 26:24)
AZS UWM II Olsztyn - Czołg AZS UW Warszawa 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
Huragan Międzyrzec - Stoczniowiec Gdańsk 1:3 (16:25, 19:25, 25:21, 25:27)
SKS Hajnówka - Wicher Wilkasy 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. Sety Małe pkt
1. UMKS MOS Wola Warszawa 9 23 25-9 826:724
2. UKS Centrum Augustów 9 20 23-11 800:718
3. SKS Hajnówka 9 19 24-12 783:734
4. GKS Stoczniowiec Gdańsk 9 17 19-15 756:719
5. MUKS Huragan Wołomin 9 16 19-16 764:706
6. Huragan Międzyrzec 9 15 21-18 849:840
7. KS AZS UWM Olsztyn 9 14 17-16 702:726
8. KS Wicher Wilkasy 9 6 11-22 706:784
9. Czołg AZS UW Warszawa 9 5 8-25 688:747
10. KS Zawkrze Mława 9 0 4-27 583:759

Galeria zdjęć


Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

17 listopada 2013 16:35
azz
zawsze jest jeszcze nadzieja w II rundzie
autor: gość

17 listopada 2013 12:08
ja
Jedno podwinięcie nogi nie oznacza końca!
autor: gość

17 listopada 2013 11:42
kibic
Gramy do końca !!
autor: kibic

17 listopada 2013 09:55
NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
autor: gość

17 listopada 2013 09:29
są mecze dobre i gorsze. Niestety takich to mamy oglądaczy,gdy tylko przyjdą słabsze chwile-jadą na forum po chłopakach. Dla przypomnienia wspomnę,że graliśmy z Gdańskiem bez kontuzjowanych-Musiała, Łęgowskiego. Zapraszamy sympatyków siatkówki w sobotę na Wilkasy - godz. 18:00. Dla tych co mają głupoty wypisywać i rozpowiadać-odpuście sobie tą wspaniałą dyscyplinę.
autor: gość

16 listopada 2013 21:43
gwiazdeczki!
autor: gość

Podobne artykuły: