YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Strażacy chcą pracowni Orange

26 lipca 2015 09:19:38 | autor: redakcja
OSP Stołpno uczestniczy w konkursie Fundacji Orange. Stawką jest multimedialna świetlica otwarta dla mieszkańców. Aby taka w Międzyrzecu powstała potrzebne są głosy!

Pięćdziesiąt miejscowości z całej Polski ma szansę na wygranie multimedialnej świetlicy. Wszystko w rękach internautów, bo to właśnie oni w plebiscycie online zdecydują, gdzie powstanie 26 nowych, w pełni wyposażonych Pracowni Orange.

Finaliści konkursu zostali wyłonieni spośród 1018 wniosków, w których oddolne grupy inicjatywne przedstawiły swoje pomysły na działania lokalne. Komisja wybrała 50 najciekawszych zgłoszeń, w tym OSP Stołpno.

Teraz wszystko zależy od internautów, którzy mogą oddawać głosy na tej stronie: http://www.glosuj.pracownieorange.pl

W województwie lubelskim powstaną dwie pracownie. Rywalizują o nie cztery miejscowości: Stoczek Łukowski, Ryki, Szczekarków i Międzyrzec Podlaski. Jest się o co bić. Każda Pracownia otrzyma komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, drukarkę ze skanerem, konsolę do gier oraz telewizor LCD, a pomieszczenia przeznaczone na świetlicę zostaną wyremontowane i umeblowane. Ponadto lokalni koordynatorzy pracowni wezmą udział w profesjonalnych szkoleniach, aby wspólnie z mieszkańcami współtworzyć miejsce, które jak najlepiej odpowie na potrzeby lokalne.

Głosowanie trwa do 10 sierpnia. Każdy może oddać 5 głosów dziennie na jedną pracownię.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (26 lipca 2015 23:24:28) ludzie oddawać glosy jesteśmy z Wami Stołpniacy!!!! autor: gość
    logo male