YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Stwierdzono u Ciebie astygmatyzm? Okularium w Międzyrzecu Podlaskim uspokaja – na wszystko jest sposób, czyli… bezpłatne badanie wzroku i dobre okulary!

14 grudnia 2017 12:00:00 | autor: Tekst sponsorowany
Jeśli podczas badania wzroku stwierdzono u Ciebie astygmatyzm, nie musisz się obawiać. Brzmi to groźnie, jednak Okularium uspokaja – to tylko wada wzroku. Astygmatyzm (inaczej niezborność rogówki) powoduje zaburzenia ostrości widzenia w postaci rozmycia obrazu i trudności w rozróżnianiu kształtów. Może także powodować ogólne zmęczenie oczu czy bóle głowy. Główną przyczyną astygmatyzmu jest nieregularny kształt rogówki oka, który powoduje, iż wiązka promieni po przejściu przez układ optyczny oka skupia się w dwóch punktach, a nie w jednym, powodując powstanie nieostrego obrazu. Na szczęście taką wadę wzroku można skutecznie korygować za pomocą szkieł okularowych, profesjonalnie nazywanych „sferocylindrycznymi”.

Optometryści, czyli specjaliści korekcji wad wzroku, którzy przeprowadzają badanie w gabinecie optometrycznym w salonie optycznym Okularium w Międzyrzecu Podlaskim, są dokładnie przygotowani także do doboru okularów dla osób z astygmatyzmem. Badanie jest przeprowadzane w profesjonalnym gabinecie wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt. Jest ono bardzo dokładne, trwa ok. 30 minut, ponieważ wykorzystuje wiele testów wzrokowych do rzetelnego sprawdzenia naszego wzroku i zalecenia optymalnej korekcji okularowej. Na dodatek, jest ono całkowicie bezpłatne! To już ostatni dzwonek aby zadbać o swój wzrok przed Bożym Narodzeniem.

Przypominamy także, że w salonie optycznym Okularium nadal trwa promocja na zakup okularów, z której może skorzystać każdy mieszkaniec naszego miasta – „Ile lat, tyle zniżki”. Co to dla nas oznacza? Od pracowników salonu optycznego Okularium w Międzyrzecu Podlaskim uzyskaliśmy informacje o akcji. Każdy, kto teraz zdecyduje się na zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych, ma szansę otrzymać zniżkę na ten zakup wynoszącą tyle złotych, ile ma lat. Rabat ten udzielony może być na oprawę okularową, na szkła okularowe lub nawet na oba te elementy jednocześnie! Oferta dotyczy zakupu okularów korekcyjnych za minimum 418 zł. Przykładowo, mając 58 lat, na zakupie okularów możesz zaoszczędzić 58 zł lub aż 116 zł! Taka oferta naprawdę zachęca do odwiedzenia salonu optycznego Okularium w naszym mieście i skorzystania z promocji. Pamiętaj, że o wszystkich szczegółach promocji poinformuje Cię zawsze miły i uśmiechnięty zespół Doradców Klienta z polskiej sieci salonów optycznych Okularium!
 

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon optyczny Okularium                                          
ul. Jana Pawła II 6                                                
21-560 Międzyrzec Podlaski                                                          
Tel. (83) 371 71 71

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male