YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Stypendia starosty bialskiego 2017

23 października 2017 09:15:38 | autor: Redakcja
18 października w Międzyrzecu Podlaskim wręczono stypendia starosty bialskiego na nowy rok szkolny. Tym razem listy gratulacyjne potwierdzające ich otrzymanie dostało w sumie 76 uczniów z Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim.

Wręczenie stypendiów starosty bialskiego w Międzyrzecu Podlaskim (fot. Starostwo Bialskie)

Dyplomy stypendystom, a także podziękowania dla rodziców i opiekunów za ich trud wychowawczy wręczył starosta bialski Mariusz Filipiuk. Życzenia i gratulacje starosta przekazał również nauczycielom i wychowawcom z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

- Drodzy młodzi przyjaciele, wasz sukces nie byłby możliwy bez wspaniałych rodziców. Należą się im słowa uznania za to, że obdarzają was tak wielką troską. Drodzy nauczyciele, wykonujecie bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Za to co robicie dla tych wspaniałych ludzi serdecznie wam dziękuję – powiedział starosta.

Tego dnia nagrodzeni zostali nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele, którzy odebrali specjalne nagrody z rąk dyrektorów szkół.

Stypendia starosty bialskiego przyznawane są uczniom, którzy w poprzednim roku szkolnym uzyskali średnią ocen 4,5, posiadają co najmniej dobrą ocenę z zachowania, wyróżniają się działalnością na rzecz społeczności szkolnej oraz powiatowej, wojewódzkiej i krajowej.

W każdej szkole zebrani goście mogli obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez grupy tamtejszej młodzieży.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (29 października 2017 10:16:03) Dziękujemy Brawo!. Dziękujemy Panie Starosto za stypedia.:-) autor: Dual
    logo male