YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sukces uczniów "Ekonomika"

3 czerwca 2018 20:25:14 | autor: ZSE
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych bardzo dobrze zaprezentowali się w finale konkursu „I Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” w COLLEGIUM MAZOVIA Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej uzyskał tytuł „Najlepszej Szkoły”, otrzymując nagrody w postaci tablicy magnetycznej i urządzenia wielofunkcyjnego BROTHER. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach.

W kategorii Przedsięwzięcie Biznesowe pierwsze miejsce zajął zespół z klasy IIIe w składzie: Diana Gmurkowska, Angelika Mironiuk, Konrad Olszewski. Nagrodą za przedsięwzięcie „Wash Your Shoes” były tablety oraz stypendia kanclerza Collegium Mazovia w wysokości 1000 złotych na semestr przez cały okres studiowania na dowolnie wybranym kierunku.

W kategorii Przedsięwzięcie Społeczne drugie miejsce zajął zespół z klasy IIIe w składzie: Julia Korolczuk, Angelika Wnukowicz. Nagrodą za przedsięwzięcie „New life” były przenośne głośniki bluetooth, pendrive’y oraz stypendia kanclerza Collegium Mazovia w wysokości 500 złotych na semestr przez cały okres studiowania na dowolnie wybranym kierunku.

Opiekunem uczniów była pani Elżbieta Pieńko, nauczycielka przedmiotów ekonomicznych.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male