Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
15.6°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Święto kobiet pod hasłem "Kobieta Strażniczką"

8 marca 2022 12:33 | autor: Anna Ostapiuk

W pięciu gminnych miejscowościach panie świętowały Dzień Kobiet biorąc udział w zajęciach zorganizowanych w ramach IX Forum Kobiet Gminy Międzyrzec Podlaski. Odbyły się warsztaty pierwszej pomocy, aero-thai-bo z elementami samoobrony oraz treningi zumby.

Za organizację tegorocznego Forum Kobiet odpowiadała Gmina Międzyrzec we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną z siedzibą w Wysokim.

Wydarzenie zostało podzielone na pięć odrębnych spotkań w pięciu miejscowościach na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. W świetlicy wiejskiej w Wysokim oraz na sali gimnastycznej w Jelnicy panie wzięły udział w zajęciach Aero-Thai-Bo z elementami samoobrony prowadzonymi przez trenera, mistrza świata Muay Thai ISKA Wiktora Waszczuka , w Łuniewie i i Rogoźnicy warsztaty pierwszej pomocy przeprowadziła ratownik medyczny Dominika Adamowicz , natomiast w Maniach instruktor zumby Iwona Basara-Teofilska zaprosiła uczestniczki forum na funkcjonalny trening ciała.

Zajęcia dla kobiet zostały przeprowadzone nieodpłatnie.

_______
Źródło, fot.: GOK Międzyrzec Podlaski

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (8 marca 2022 18:50)
  W imieniu wszystkich kobiet dziękuję poprzednikom za miłe słowa w dniu ich święta:)Q
  autor: Babka nie"hipopotan"

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny