YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Świętowali Dzień Pluszowego Misia

19 grudnia 2018 11:49:41 | autor: Biblioteka w Drelowie
W tym roku Miś obchodził swoje urodziny wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami gminy Drelów.

W Drelowie świętowano Dzień Pluszowego Misia (fot. Magdalena Pepa)

 27 listopada 2018 roku dzieci od 3 do 6 lat z Samorządowego Przedszkola w Drelowie uczestniczyły w spotkaniu ph. „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny MIŚ”, którego głównym tematem był nasz jubilat. A jaki był przepis na udaną imprezę. Szczypta wiedzy, gram soku z gumijagód, odrobinka „małego conieco”, garść śmiechu i dobrej zabawy, dużo gości, nie wyłączając tych puchatych i mięciutkich. Wszystko to zmieszać, połączyć i mamy udane spotkanie.

Dodatkowo w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drelowie z okazji Dnia Pluszowego Misia , zorganizowano 22 listopada 2018 roku warsztaty inspirowane treścią utworu  „Święta Pana Misia”. Podczas zajęć uczestnicy poznali historię „narodzin” pluszowego misia oraz bohaterów książki K. Wilson i J. Chapman. Historia Pana Misia, który z przyjaciółmi spędza najpiękniejsze święta, zainspirowała dzieci i prowadzących do stworzenia własnego filmu animowanego. Przygotowane zostały poszczególne postacie oraz tło. Wykonane zostały również zdjęcia tworzące klatki, które posłużyły następnie do stworzenia animacji poklatkowej. Efektem końcowym był krótki filmik animowany stworzony przez uczestników.


W Drelowie świętowano Dzień Pluszowego Misia


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (20 grudnia 2018 19:45:20) Czemu taki fsjny pomysł mieli w gminie drelow kiej skoro Misie są w gminie miedzyrzeckiej ?????? autor: Xxx
    logo male