Świętowanie z pączkiem

Aktualności 1 zdjęcie

Tłustoczwartkowe pączki, racuchy i faworki pojawią się na stołach w Tłuśćcu, gdzie już za kilka dni odbędzie się Gminny Dzień Pączka.

Na Gminny Dzień Pączka do Tłuśćca zapraszają Gmina Międzyrzec Podlaski, Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu, w której siedzibie odbędzie się zabawa połączona z rodzinnymi warsztatami cukierniczymi.

Partnerami wydarzenia są KGW „Żabczanki” z Żabiec i KGW w Tłuśćcu, które zadbają o oprawę kulinarną wydarzenia, a także zespół śpiewaczy „Sami Swoi” z Tłuśćca oraz Klub Seniora w Tłuśćcu.

Impreza rozpocznie się 12 lutego o godz. 16:00.

W programie:

– rodzinne walentynkowe warsztaty cukiernicze, na które obowiązują zapisy
– walentynkowa sesja zdjęciowa
– wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Maska karnawałowa”
– dyskoteka i integracyjne zabawy taneczne

Wstęp wolny

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: