YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Szachowe Mikołajki

11 grudnia 2017 11:40:57 | autor: Redakcja / ZPO nr 3
Mikołajkowy dzień 6 grudnia okazał się szczęśliwy dla szachistów z Międzyrzeca Podlaskiego, którzy rywalizowali w Zamościu w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych.

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych (fot. ZPO nr 3)

W zawodach wzięło udział 15 drużyn, które wygrały rywalizację w finałach powiatowych. Wśród nich była drużyna Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim, w składzie: I szachownica - Wiktor Kukawski, II szachownica - Jerzy Rzeńca, III szachownica - Robert Tymoszuk, IV szachownica - Aleksandra Szyszko. Zacięta walka toczyła się już od pierwszej rundy, w której drużyna z Zamościa niespodziewanie zremisowała z drużyną "Trójki". Kolejne mecze kończyły się zwycięstwami naszej drużyny. Walka o pierwsze miejsce rozstrzygnęła się w spotkaniu miedzyrzeczan ze Szkołą Podstawową nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Zwyciężyli nasi reprezentanci 2:0 (2,5 do 1,5 w małych punktach).

Drużyna "Trójki" z dorobkiem 13 pkt. meczowych zajęła pierwsze miejsce. Na drugim miejscu turniej zakończyła SP nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego (12 punktów), a na trzecim SP nr 3 w Lubartowie (9 pkt. meczowych). Najlepsze wyniki na szachownicach osiągnęli: Wiktor Kukawski - 7pkt. i Aleksandra Szyszko - 6,5 pkt. Pełne wyniki turnieju dostępne są na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7522/.


Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Szachach


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (11 grudnia 2017 12:17:18) brawo Gratulacje,p.Bożeno. Systematyczna praca przynosi efekty. autor: JS
    logo male