YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Szachowy Puchar Burmistrza

6 września 2018 21:50:25 | autor: Redakcja / Tadeusz Węgrzyniak
W niedzielę 2 września w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 rozegrano trzeci turniej w cyklu "V Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych".

V Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych

Tym razem był to jedenastorundowy turniej blitza, rozgrywany tempem 6 min. + 4 sek. za ruch, na partię. Tradycyjnie turniej upłynął w miłej atmosferze, chociaż walka na szachownicach była zacięta, a młodzież nie ustępowała pola doświadczonym szachistom. W klasyfikacji open zwyciężył Ignat Bogdanov z Ukrainy, który wygrał wszystkie 11 partii. Drugie miejsce zajął Andrzej Rogoza reprezentujący LUKS Lubartów, a trzecie Adam Pękała z Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego.

W klasyfikacjach juniorskich zwyciężali: juniorzy do lat 14 - Wojciech Kakowski (K.Sz. Skoczek Siedlce); juniorzy do lat 10 - Bartosz Walaszek (Radzyńskie Towarzystwo Szachowe); juniorzy do lat 8 - Szymon Suska (S.Sz. Szachpol Łuków); juniorki do lat 14 - Hanna Nurzyńska (MUKS Gambit Międzyrzec); juniorki do lat 10 - Anna Oleksiuk (MUKS Gambit Międzyrzec).

Najmłodszą uczestniczką turnieju była sześcioletnia Hania Korpysz. Turniej sponsorowała firma cukiernicza dr Gerard z Międzyrzeca Podlaskiego. Wyniki są dostępne na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3277/.

REKLAMA
reklama


V Puchar Burmistrza w Szachach Szybkich i Błyska


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male