YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Szkolny Przegląd Talentów

11 stycznia 2016 09:24:38 | autor: ZPO nr 2/redakcja
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 zagrał w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Szkolny Przegląd Talentów w ZPO nr 2 na rzecz WOŚP

8 stycznia odbył się Szkolny Przegląd Talentów, w którym uczniowie zaprezentowali różnorodne umiejętności. Najwięcej było instrumentalistów: pianistek, flecistek, gitarzystów, a także akordeonistka i saksofonistka. Wystąpili: Małgorzata Olszewska, Faustyna Malczuk, Diana Burdon, Gabriela Szczypińska, Norbert Sokólski, Wiktoria Sójka, Mateusz Płonka, Oliwia Kochańska, Karolina Janusiewicz, Alicja Bobruk, Julia Wysokińska, Karolina Olszewska, Karolina Krzymowska. W ich wykonaniu widzowie usłyszeli kolędy, utwory klasyczne i rozrywkowe. Duże emocje wzbudziła choreografia Pauliny Kamińskiej w stylu break dance. Mistrzem w układaniu kostki Rubika okazał się Rafał Prządka, który zrobił to w 20 sekund.

Organizatorem koncertu był nauczyciel sztuki i opiekun szkolnego chóru Cezary Woch. Z biletów wstępu na szkolny talent show zebrano 562 zł. Pieniądze te przekazano na rzecz WOŚP.

Koncert był również okazją do podsumowania konkursu plastycznego „Wykomiksuj się z dopalaczy”. Po przeprowadzeniu przez szkolną psycholog Małgorzatę Michalak serii spotkań o szkodliwości dopalaczy w klasach szóstych Szkoły Podstawowej oraz pierwszych Gimnazjum, uczniowie na lekcjach plastyki wykonali w grupach komiksy. Pierwsze miejsce zajęli: Oliwier Daniluk, Norbert Sokólski i Michał Filipowicz. Wyróżnienia zdobyły grupy: Dominika Kubik, Agnieszka Kozak, Natalia Zaniewicz; Wiktoria Piech, Adrianna Ostrowska, Amelia Pasko; Kamila Zalewska, Julia Wysokińska.


Szkolny Przegląd Talentów w ZPO nr 2 na rzecz WOŚP


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male