YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Trafi do sądu za przejażdżkę Hondą

9 października 2017 19:09:29 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Mieszkaniec gminy Drelów kierując motocyklem w stanie nietrzeźwości zderzył się z jadącym z naprzeciwka autem. Nie posiadał uprawnień do kierowania, a Honda, którą jechał nie była dopuszczona do ruchu.

fot. KMP Biała Podlaska

Do zdarzenia doszło w niedzielę 8 października po godz. 16 w miejscowości Jaźwiny. Kierujący motocyklem marki Honda 23-letni mieszkaniec gminy Drelów doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka osobowym Volkswagenem. Policjanci ustalili, że kierujący motocyklem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z autem, którym kierował 41-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Na szczęście żaden z uczestników wypadku nie doznał poważnych obrażeń ciała.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 23-latek kierował motocyklem "na podwójnym gazie". Miał 1,2 promila alkoholu w organizmie (kierowca samochodu był trzeźwy). Ponadto okazało się, że kierowca jednośladu nie posiadał uprawnień do kierowania, a motocykl, którym podróżował nie był dopuszczony do ruchu.

Sprawca wypadku za swoje czyny odpowie przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Będzie musiał również ponieść konsekwencje innych popełnionych wykroczeń.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (13 października 2017 20:31:28) I kto to tak napajacowal wie ktoś? autor: Andrzej
    logo male