YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Trójka pożegnała rok szkolny 2015/2016

27 czerwca 2016 15:57:39 | autor: Redakcja
- Rok szkolny 2015/2016 i zajęcia dydaktyczne w tym momencie kończą się. Życzę wszystkim radosnych, wspaniałych, bezpiecznych wakacji – tymi słowami 24 czerwca dyrektor pożegnał uczniów ZPO nr 3.

Koniec roku 2015/2016 w ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim (fot. miedzyrzec.info)

Najlesi uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, którzy otrzymali nagrody i wyróżnienia na koniec roku szkolnego  2015/2016:

Szkoła Podstawowa
Klasa IV a – wychowawca mgr Agnieszka Myszka

1. Aleksandra Barczuk – 4,8 - wzorowe
2. Paweł Chodziński – 4,8 – bardzo dobre
3. Antonina Jędruchniewicz – 5,0 - wzorowe
4. Miłosz Kobyłka – 4,9 – bardzo dobre
5. Hanna Kowal – 5,0 - wzorowe
6. Kornelia Kowalewska 5,1 - wzorowe
7. Aleksandra Kozioł – 4,9 - wzorowe
8. Robert Tymoszuk – 5,0 – bardzo dobre

Klasa IV b – wychowawca mgr Izabela Włodarczyk
1. Kinga Stadnik – 4,9 - wzorowe
2. Dominik Stańczuk – 4,9 - wzorowe
3. Patrycja Wasiluk – 4,8 – bardzo dobre
4. Aleksandra Panasiuk – 4,8 - wzorowe

Klasa IV 4 p – wychowawca mgr Wiesława Kalinka
1. Marcel Chilicki – 4,9 - wzorowe
2. Małgorzata Chodyka – 4,8 - wzorowe
3. Natalia Dołęga – 5,4 - wzorowe
4. Natalia Gąsior – 5,0 - wzorowe
5. Wiktor Kukawski – 5,4 - wzorowe
6. Ryszard Łukomski – 5,2 - wzorowe
7. Patrycja Majczyna – 4,9 - wzorowe
8. Weronika Myszka – 5,5 - wzorowe
9. Anna Siłka – 5,3 - wzorowe
10. Barbara Stefaniuk – 5,3 - wzorowe
11. Aleksandra Szyszko – 5,2 - wzorowe
12. Dominika Wysokińska – 5,1 – wzorowe

Klasa IV s – wychowawca mgr Ewa Holeszczuk
1. Amelia Kozłowska – 5,2 - wzorowe
2. Amelia Mikołajczuk – 5,2 - wzorowe
3. Szymon Tomczak – 5,1 – bardzo dobre
4. Aleksandra Wróblewska – 5,1 - wzorowe
5. Rita Kokoszkiewicz – 5,0 - wzorowe
6. Ewelina Romaniuk – 5,0 - wzorowe
7. Paulina Komar – 4,9 - wzorowe
8. Jakub Romaniuk – 4,9 - wzorowe
9. Patrycja Wróbel – 4,9 - wzorowe
10. Sebastian Olszewski – 4,8 – bardzo dobre

Klasa V a – wychowawca mgr Katarzyna Miłaszewska
1. Aleksander Karwowski – 5,18 - wzorowe
2. Marta Nestorowicz – 5,0 – wzorowe

Klasa V b – wychowawca mgr Beata Pietruk
1. Paula Brodawka – 5,0 - wzorowe
2. Dagmara Lubina – 4,82 - wzorowe
3. Mateusz Mitera – 5,27 – wzorowe

Klasa V p – wychowawca mgr Hanna Karczewska
1. Michał Brodawka – 4,82 - wzorowe
2. Marcel Gruba – 5,09 – bardzo dobre
3. Piotr Hawryluk – 4,91 – bardzo dobre
4. Wiktoria Karwowska – 5,36 - wzorowe
5. Maciej Lubański – 5,36 - wzorowe
6. Weronika Łopacka – 5,36 - wzorowe
7. Szymon Marczuk – 4,82 - wzorowe
8. Magdalena Olesiejuk – 5,27 - wzorowe
9. Eliza Stasiewicz – 4,91 - wzorowe
10. Sandra Woch – 4,82 – wzorowe

Klasa V s – wychowawca mgr Anna Sawczuk
1. Igor Chmielewski – 4,8 – bardzo dobre
2. Magdalena Jakubowicz – 4,91 - wzorowe
3. Karol Kasianiuk – 4,91 – bardzo dobre
4. Michał Nowosz – 4,91 - wzorowe
5. Zuzanna Piwowar – 5,18 - wzorowe
6. Wanessa Staska – 5,0 - wzorowe

Klasa VI a – wychowawca mgr Anna Kasianiuk
1. Kinga Paluszkiewicz – 5,18 - wzorowe
2. Julia Stańczuk – 5,18 - wzorowe
3. Julia Bożedajek – 5,09 - wzorowe
4. Lilianna Czopińska – 5,0 - wzorowe
5. Julia Banachewicz – 4,91 - wzorowe
6. Paweł Kołodziej – 4,82 - wzorowe
7. Natalia Mironiuk – 4,82 - wzorowe
8. Mateusz Trochonowicz – 4,82 – bardzo dobre

Klasa VI p – wychowawca mgr Katarzyna Kowal
1. Jakub Jakimiak – 4,91 - wzorowe
2. Eliza Lesiuk – 5,27 - wzorowe
3. Aleksander Mikołajczuk – 4,91 – bardzo dobre
4. Julia Olszewska – 5,18 - wzorowe
5. Mikołaj Puszkarski – 4,82 – bardzo dobre
6. Grzegorz Radzikowski – 5,64 - wzorowe
7. Piotr Sapiecha – 5,18 - wzorowe
8. Miłosz Telega – 4,91 – bardzo dobre
9. Patrycja Waszczuk – 5,09 – bardzo dobre

Klasa VI s – wychowawca mgr Grażyna Mikołajczuk
1. Piotr Pepa – 5,45 - wzorowe
2. Michał Kalinowski – 5,0 - wzorowe
3. Łucja Niestoruk – 4,9 – bardzo dobre
4. Amelia Lewczuk – 4,82 - wzorowe
5. Aleksandra Semeniuk – 4,82 - wzorowe
6. Jakub Wieczorek – 4,82 - wzorowe

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 klasy I-III

Szkolny Konkurs matematyczny klas I
I miejsce – Terlikowski Jakub kl 1a
                – Michaluk Aleksandra kl 1 b
II miejsce – Lesiuk Wiktoria kl 2 b
III miejsce – Karol Majczyna kl 2 b

Szkolny Konkurs matematyczny klas II
I miejsce   -  Hryciuk Martyna kl 2 c
                 - Marciniuk Aleksandra kl 2 b
II miejsce - Omelańczuk Izabela kl 2d

Szkolny Konkurs matematyczny klas III
I miejsce – Lubańska Dominika kl 3 a
II miejsce – Lesiuk Pola kl 3 a
III miejsce – Strep Michał kl 3 a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016
klasa II

I miejsce  w szkole - Aleksandra Marciniuk 2 b
II miejsce   w szkole – Wiśnicka Małgorzata 2 a
III miejsce   w szkole – Daniluk Wiktor 2 c

wyróżnienia
Oponowicz Hubert 2 a
Domański Marcel 2 b
Petruczenko Karola 2 b
Cap Cezary 2 c
Matejuk Jan 2 c
Stefaniuk Maria 2 c

klasa III
wyróżnienie

Lubańska Dominika 3 a

Konkurs Matematyczny Alfik 2015
klasa II

I miejsce  w szkole – Matejuk Jan 2 c
II miejsce  w szkole – Marciniuk Aleksandra 2 b
III miejsce  w szkole – Domański Marcel 2 b

Szkolny Konkurs wiedzy o Patronie
I miejsce -  Strep Michał kl 3 a
II miejsce –  Rzeńca Jerzy kl 3 b
III miejsce – Parafiniuk Julia kl 3b

Szkolny Konkurs kaligraficzny
I miejsce -  Zasadzińska Adrianna kl 1 a
II miejsce –  Makaruk Daria kl 1 a
III miejsce – Andrzejewicz Lena kl 1 a

Szkolny Konkurs ortograficzny klas II
I miejsce -   Mróz Zuzanna kl 2c
               -   Jaroszuk Maria kl 2 d
II miejsce –  Marciniuk Aleksandra kl 2 b
III miejsce – Stefaniuk Maria kl 2 c

Szkolny Konkurs ortograficzny klas III
I miejsce - Świderska  Julia  kl 3 a
II miejsce – Parafiniuk Julia  kl 3 b
III miejsce – Czempińska – Jakubowicz Nadia kl 3 b

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas III
II miejsce –  Parafiniuk  Julia kl 3 b

Ogólnopolska Olimpiada „ Olimpusek”
Tytuł laureata Julia Parafiniuk kl 3 b

Ogólnopolski Konkurs Literacki im. J. Kwinto w Lidzbarku Warmińskim
wyróżnienie Julia Parafiniuk kl 3 b

VII Wojewódzki Konkurs „ Bądż bezpieczny na drodze” kat. literacki
wyróżnienia:
Korulczyk Franciszek kl 3 a
Świderska Julia kl 3 b

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 klasy IV-VI

Grzegorz Radzikowski – 6p – Finalista Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
Mikołaj Puszkarski – 6p – laureat VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Czerwona Róża dla Niej”,
Jakub Wieczorek – 6s - III miejsce w Konkursie Regionalnym „Mój Region”
Miłosz Telega – 6p – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Patriotycznej, wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim utworów A. Mickiewicza,
Julia Olszewska – 6p - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim utworów A. Mickiewicza,
Piotr Pepa – 6s - wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim „Pamięci Jana Pawła II”

osiągnięcia sportowe
PŁYWANIE
I miejsce w Województwie – Finał wojewódzki Szkół Podstawowych
I miejsce w Rejonie                sztafeta 8x 25 m st. dowolnym - CHŁOPCÓW
- Jakub Jakimiak, Bartłomiej Przychodzki, Grzegorz Radzikowski, Mikołaj Puszkarski  (6p)
- Maciej Lubański, Dominik Ptaszek, Cezary Czopiński, Konrad Górecki  (5p)
- Ryszard Łukomski  (4p)
IV miejsce w Województwie – Finał wojewódzki Szkół Podstawowych
I miejsce w Rejonie                   sztafeta 8x 25 m st. dowolnym - DZIEWCZĄT
      - Eliza Lesiuk, Aleksandra Węgrzyniak  (6p)
      - Wiktoria Karwowska, Eliza Stasiewicz, Weronika Łopacka, Magdalena Olesiejuk, Sandra Woch    (5p)
      - Patrycja Majczyna, Natalia Dołega, Anna Siłka (4p)

Osiągnięcia indywidualne
Jakub Jakimiak -  1 miejsce w Polsce w Rankingu Ogólnopolskim wśród zawodników 13 letnich na dystansie:    50, 100, 200m st. dowolnym.
 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików  13 lat  - Lublin  02-03.04.2016
     - 4 x  I miejsce na dystansie; 100 i 400m st. dow.  100m st. mot. i 200m st zm.
 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego -12 lat i starsi - Lublin  05-06.12.2015
     - 2 x II miejsce na dystansie: 200m st. dow. i 200m st. zm.,   5 x III miejsce 50 i 100m st. dow.,
        50 i 100m st. mot., 100m st. zm.
  Finał wojewódzki Szkół Podstawowych   -  Zamość   09.12.1015
      - I miejsce na dystansie; 50m st. dow.  

Lesiuk Eliza - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików  13 lat  - Lublin  02-03.04.2016
     -  II miejsce na dystansie; 200m st klas. i III miejsce 100m st. klas.
    
Radzikowski Grzegorz - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików  13 lat  - Lublin  02-03.04.2016
     - 2 x  III miejsce na dystansie; 100 i 200m st. klas.  
Finał wojewódzki Szkół Podstawowych  -  Zamość   09.12.1015    
      - III miejsce na dystansie; 50m st. klas.  

Węgrzyniak Aleksandra -   Finał wojewódzki Szkół Podstawowych  -  Zamość   09.12.1015    
      - III miejsce na dystansie; 50m st. klas.  

Karwowska Wiktoria - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików  12 lat  - Lublin  02-03.04.2016
     -  II miejsce na dystansie; 100m st. grzb.  
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - 11 lat    Lublin  14.11.2015
     -  III miejsce na dystansie; 100m st. grzb.  

Lubański Maciej - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - 11 lat    Lublin  14.11.2015
     -  III miejsce na dystansie; 200m st. zm.  

Łukomski Ryszard - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - 10 lat    Lublin  14.11.2015
     -  II miejsce na dystansie; 50m st. dow.  

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików  13 lat  - Lublin  02-03.04.2016
I  miejsce  -  Sztafeta  4 x 50m st. zm.          II miejsce – Sztafeta  4 x 50m st. dow.   w składzie:
Jakub Jakimiak, Bartłomiej Przychodzki, Grzegorz Radzikowski, Mikołaj Puszkarski.

SIATKÓWKA
II miejsce w Rejonie -   Mini  siatkówka Dziewcząt w kat. „ 4 ”
Niestoruk Łucja, Węgrzyniak Julia, Chmielewska Izabela, Łosicka Natalia, Bernat Kamila, Pawlikowska Iga, Sitarczuk Paulina, Kuźmiuk Izabela, Wasiluk Zuzanna ( 6s ), Kortoniuk Laura ( 6a).    

 II miejsce w Rejonie -   Mini  siatkówka Dziewcząt w kat. „  3 ”
Byczuk Julia, Cisak Milena, Halczuk Anna, Jakubowicz Magda, Kowalczyk Oliwia, Piwowar Zuzanna, Staska Wanessa, Oksiejuk Patrycja (5s)     

 II miejsce w Województwie – Finał wojewódzki Szkół Podstawowych
                                                    Mini  siatkówka Chłopców w kat. „ 4 ”   
Małachwiejczyk Piotr, Kalinowski Michał, Żuk Szymon, Trebunio Kajetan, Lecyk Jan, Męczyński Piotr, Wieczorek Jakub, Węgrzyniak Bartosz, Chalimoniuk Jakub, Pepa Piotr ( 6s )

I miejsce w Województwie – Mini piłka siatkowa „Kinder + Sport” chłopców w kat. „4”
                      awans do Mistrzostw Polski
Małachwiejczyk Piotr, Kalinowski Michał, Żuk Szymon, Lecyk Jan, Wieczorek Jakub, Węgrzyniak Bartosz, ( 6s )

1 miejsce w Finale Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w kat. "3"
Igor Chmielewski, Michał Nowosz, Łukasz Szabaciuk, Karol Kasianiuk, Hubert Supruniuk, Szymon Gruszczyński, Eryk Bogucki, Daniel Kieruczenko – 5s

LEKKAATLETYKA
IV miejsce w Rejonie -   Czwórbój LA Dziewcząt
Węgrzyniak Julia, Niestoruk Łucja ( 6s ), Karwowska Wiktoria, Olesiejuk Magdalena ( 5p ), Piwowar Zuzanna, Halczuk Anna ( 5s ), Lubina Dagmara ( 5b ).

II miejsce w Powiecie -    Czwórbój LA Chłopców
Małachwiejczyk Piotr, Kalinowski Michał, Żuk Szymon, Lecyk Jan (6s ), Jakimiak Jakub, Bartłomiej Przychodzki ( 6p ).

TAEKWONDO
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Giżycko 19.05.2016
Kacper Swórski – I miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Ostrowiec Świętokrzyski 07.11.2015
I miejsce – Eryk Bogucki (5s), Szymon Marczuk (5p), Jan Pawluk (5s), Krzysztof Kalisz (4s)
II miejsce – Oliwier Nowik (4s)
III miejsce – Kacper Skórski ( 5s)
Julia Bożedajek – 6a – I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Puław w Taekwondo Olimpijskim
 II Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego młodzików i dzieci w taekwondo olimpijskim o Puchar Prezydenta Miasta Łomży:
Szymon Tomczak – 4s, Patryk Kijaczko – 4s, Krzysztof Kalisz – 4s, Oliwier Nowik – 4s

SZACHY
Patrycja Majczyna
II miejsce w IX Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w szachach
I miejsce w Eliminacjach Międzywojewódzkich do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w szachach
II miejsce w XIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym "Równych szans" o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Juniorek w Szachach na 2015r. w kategorii młodziczek do 10 lat
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Szybkich na 2015r. W kategorii młodziczek do 10 lat
II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych szachach
II miejsce w IV Międzynarodowym Festiwalu Szachowym "Gwiazda Północy" dziewczeta do lat 12
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Juniorek w szachach klasycznych na 2016r. w kat. do 12 lat
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Juniorek w szachach klasycznych

Aleksandra Szyszko
II miejsce w Eliminacjach Międzywojewódzkich do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w szachach
I miejsce memoriał Ryszarda Czermińskiego w XV Ogólnopolskim Turnieju Szachowym w kategorii D10
II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych szachach

Wiktor Kukawski
II miejsce w XI Międzynarodowym Festiwalu Szachowym Węgrów 2015
II miejsce w XIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym "Równych szans" o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce
II miejsce w Mistrzostwach Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych SP
II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych szachach
I miejsce w kat. Junior w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa w Siedlcach

Poczet Sztandarowy i/lub Samorząd Uczniowski
1. Liliana Czopińska – 6a
2. Julia Bożedajek – 6a
3. Kinga Paluszkiewicz – 6a
4. Julia Świderska – 6a
5. Kamila Bernat – 6s
6. Łucja Niestoruk – 6s
7. Michał Kalinowski – 6s
8. Iga Pawlikowska – 6s
9. Julia Węgrzyniak – 6s
10. Jakub Jakimiak – 6p
11. Eliza Lesiuk – 6p
12. Grzegorz Radzikowski – 6p
13. Aleksander Mikołajczuk – 6p

Caritas – IV-VI
1. Jakub Juchimiuk
2. Piotr Sapiecha
3. Grzegorz Radzikowski
4. Eliza Lesiuk
5. Aleksandra Węgrzyniak
 

Gimnazjum Sportowe nr 3
Nagrody "Złotego, srebrnego i brązowego pióra" za bardzo dobre wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły na zewnątrz
- ZŁOTE PIÓRO - uczennica klasy 2C Marta Tchórzewska
- SREBRNE PIÓRO - uczennica klasy 3B Julia Barczuk
- BRĄZOWE PIÓRO - uczeń klasy 3B Konrad Sawczuk

Nagrody "Złotego, Srebrnego i Brązowego Wawrzynu" za osiągniecia sportowe.
- ZŁOTY WAWRZYN - drużyna piłki siatkowej chłopców w składzie:
(6 miejsce w finale mistrzostw Polski w  piłce  siatkowej chłopców,,Gimnazjada”)
1. Eryk Gutowski
2. Sebastian Hryciuk
3. Damian Jurkowski
4. Kacper Karpowicz
5. Igor Kowalski
6. Eryk Małachwiejczyk
7. Rafał Męczyński
8. Bartosz Szabaciuk
9. Tomasz Trocewicz
10. Świderski Igor
11. Jakub Jarosz
i sportowiec bardzo ważny dla drużyny uczeń klasy 2C
12. Jakub Borowicz
- SREBRNY WAWRZYN – uczeń  klasy 3B  Jakub Topczewski
- BRAZOWY WAWRZYN  Indywidualnie za osiągniecia sportowe - Dominika Strep klasa 3C
- BRĄZOWY WAWRZYN - drużyna chłopców w pływaniu w składzie:
1. Kacper Bernat
2. Jakub Buziak
3. Norbert Gromadzki
4. Jakub Siłuszyk
5. Konrad Sawczuk
6. Jan Szymoniuk
7. Paweł Kalinka

Świadectwa z wyróżnieniem
Klasa III A - wych. P.Agnieszka Gromadzka
1.Patrycja Borkowska – 5,13 wzorowe
2.Alicja Kowal - 5,00 wzorowe

Klasa III B wych. p. Monika Trzpil
1.Julia Barczuk - 5,31 wzorowe
2. Kacper Bernat - 4,94  bardzo dobre
3. Jakub Buziak - 5,13 wzorowe
4. Norbert Gromadzki - 5,00 wzorowe
5. Miłosz Leśniak - 4,87 bardzo dobre
6. Konrad Sawczuk - 5,31 wzorowe
7. Agnieszka Telega - 5,19 wzorowe
8. Jakub Toczewski - 5,13 wzorowe
9.Izabella Turska - 4,78 końcowa  

Klasa III C - wych. P.Barbara Petruk
1. Nikola Burszewska - 4,88 wzorowe
2. Dybczak Weronika - 4,75  bardzo dobre
3. Małgorzata Halczuk - 4,81 wzorowe
4. Adrianna Puszkarska - 5,50 wzorowe
5. Aleksandra Rocka - 4,69 , 4,78  wzorowe końcowa
6. Sebastian Stefaniak - 5,00 wzorowe
7. Dominika Strep - 5,06 wzorowe
8. Weronika Sworczuk - 5,00 wzorowe
9. Dominika Węgrzyniak - 5,44 wzorowe

Klasa II A - wych.P.I.Szczęch
1. Wiktor Kępiński - 5,13 wzorowe
2. Martyna Panasiuk - 5,00 wzorowe
3. Maja  Rynn - 5,00 wzorowe
4. Maciej Siedlanowski - 4,93 wzorowe
5. Julia Węgrzyniak - 5,00 bardzo dobre
6. Julia Włodarczyk - 4,87 wzorowe

Klasa II B - wych.p. Aneta Frydrychewicz-Nowosz
1. Zuzanna Celińska - 5,07 wzorowe
2. Jakub Domański - 4,80  wzorowe
3. Martyna Kaczor - 5,20 wzorowe
4. Oliwia Stefaniuk - 5,20  wzorowe
5. Zuzanna Włodarczyk - 5,00 wzorowe

Klasa II C - wych.p. Urszula Sobczak
1. Julia Juchimiuk - 4,80  bardzo dobre
2. Dorota Marciniuk - 5,20  wzorowe
3. Julia Plewka - 5.13  wzorowe
4. Daria Sierhej - 5.07 wzorowe
5. Klaudia Sokólska - 5,20 wzorowe
6. Dominika Suśniak - 5,13 wzorowe
7. Oliwia Szymona - 5.07  wzorowe
8. Marta Tchórzewska - 5,40 wzorowe
9. Alicja Więckowska - 4,87 bardzo dobre

Klasa I A - wych.P.Wioletta Wanecka
1. Mikołaj Nieroda - 5,21 wzorowe
2. Ewelina Sieńko - 4,79 bardzo dobre

Klasa I B - P.Izabela Bernatowicz-Kowalczyk
1. Alicja Daniluk - 5,07 wzorowe
2. Norbert Jaroszuk - 5,29 wzorowe
3. Adam Kowal - 4,86  bardzo dobre
4. Tomasz Kowalczuk - 4,21 wzorowe
5. Julia Łaskawiec - 5,29 wzorowe
6. Paweł Węgrzyniak - 4,93 bardzo dobre

Klasa I C wych.p.A.Domański
1. Adam Łaziuk - 5,14 wzorowe
2. Aleksandra Szabaciuk - 5,14 wzorowe
3. Aleksander Tusz - 4,79 wzorowe
        
Nagrodzeni za udział w konkursach
Konkursy wiedzy, literackie i artystyczne
Julia Włodarczyk - klasa 2A Laureatka konkursu ortograficznego na szczeblu województwa lubelskiego organizowanym przez lubelskiego kuratora oświaty,  wyróżnienie w ramach nagrody ,Bialski Talent” 2014 r, wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie poetyckim im. Janusza Korczaka,
Dorota Marciniuk –klasa 2C laureatka konkursu ortograficznego na szczeblu wojewódzkim organizowanego przez lubelskiego kuratora oświaty, wyróżnienie w 8 diecezjalnym konkursie ortograficznym Dyktando papieskie,
Marta Tchórzewska- klasa 2C nagroda starosty bialskiego –bialski talent 2014r., III miejsce w III wojewódzkim przeglądzie recytatorskim poezji i prozy patriotycznej, I miejsce w II powiatowym konkursie recytatorskim ku czci J.Pawła II,  I miejsce w  XVI Ogólnopolskim konkursie Literackim , I miejsce w wojewódzkim konkursie recytatorskim , I miejsce w 34 Wojewódzkim konkursie recytatorskim poezji. Czechowicza i Kasporowicza, I miejsce w 16  ogólnopolskim konkursie recytatorskim im. Józefa Czechowicza, wyróżnienie w 6 diecezjalnym konkursie recytatorskim im.Jana Pawła II ,, Słuchajcie moich pieśni”, II miejsce w  11 międzyszkolnym konkursie poezji miłosnej, I miejsce w wojewódzkim konkursie recytatorskim, I miejsce w finale powiatu konkursu historycznego ,,Mój region”

Konkursy literackie i wiedzy
Dominika Suśniak - klasa 2C II nagroda w 2 ogólnopolskim konkursie literackim na wiersz o Babci i dziadku, I miejsce w 8 Ogólnopolskim konkursie literackim im. Ireny Golec "Czerwona róża" dla niej" I miejsce w finale powiatowego konkursu historycznego "Mój region",
Martyna Kaczor-klasa 2B I miejsce w finale powiatu konkursu historycznego "Mój region", III miejsce  XII wojewódzkim konkursie literackim "Dom"

Konkursy literackie:
Sebastian Stefaniak-klasa 3C I miejsce w 8 ogólnopolskim konkursie literackim im.Ireny Golec "Czerwona róża dla niej"- proza, II miejsce w 12 wojewódzkim konkursie literackim "Dom",
Alicja Kowal - klasa 3A laureatka konkursu literackiego Lipa 2015r,  III miejsce w konkursie Mistrz Pióra, III miejsce w wojewódzkim konkursie literackim "Dom" w kategorii poezja
Daria Sierhej - klasa 2C laureatka 19 ogólnopolskiego przeglądu dziecięcej i młodzieżowej twórczości-Lipa 2015r., wyróżnienie w 12 wojewódzkim konkursie literackim Dom
Aleksandra Szabaciuk - klasa 1C – laureatka konkursu literackiego "Lipa 2015 r."
Julia Łaskawiec - klasa 1B-laureatka konkursu literackiego "Lipa 2015 r."
Dominika Węgrzyniak klasa 3C – nagrodzona w konkursie literackim "Lipa 2015r."
Klaudia Sokólska - klasa 2C  wyróżnienie w I międzyszkolnym konkursie litarackim "Mistrz Pióra"
Nikola Burszewska - klasa 3C  wyróżnienie w XII ogólnopolskim konkursie literackim "Dom"
10.Konkursy wiedzy:
Piotr Rzeńca – klasa 2A II miejsce w finale powiatowego konkursu historycznego "Mój region"
Julia Juchimiuk - klasa 2C II miejsce w finale powiatu konkursu historycznego "Mój Region"
Mikołaj Nieroda – klasa 1A I miejsce w finale powiatu konkursu historycznego "Mój Region"

Konkursy artystyczne:
Konrad Sawczuk - klasa 3B I miejsce w ogólnopolskim festiwalu herbertowskim- recytacja, II miejsce  w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ku czci J. Pawła II, wyróżnienie w 19 Jesiennym Konkursie recytatorskim- etap powiatowy,
Julia Barczuk-klasa 3B wyróżnienie w XVII ogólnopolskim konkursie recytatorskim poezji Józefa Czechowicza – etap wpjewódzki, wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji i prozy patriotycznej- etap wojewódzki
Agnieszka Telega-  klasa 3B, wyróżnienie w XVI ogólnopolskim festiwalu herbertowskim- recytacja, wyróżnienie w XII ogólnopolskim konkursie literackim ,,Dom”
Julia Plewka – wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim ,, Przebudzeni do życia”11111

Uczniowie ze 100% frekwencją
1. Zuzanna Celińska klasa 2B
2. Aleksandra Gąsior – klasa 2B
3. Julia Plewka – klasa 2C

Osiągnięcia sportowe w Gimnazjum Sportowym nr 3
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
- VI miejsce w finale mistrzostw Polski w piłce siatkowej chłopców "Gimnazjada"
1.  Eryk Gutowski
2. Sebastian Hryciuk
3. Damian Jurkowski
4. Igor Kowalski
5. Eryk Małachwiejczyk
6. Rafał Męczyński
7. Bartosz Szabaciuk – klasa 3C
siatkarze z klasa 3C
8. Kacper Karpowicz,
9. Igor Świderski,
10. Tomasz Trocewicz,
11. Jakub Jarosz         
12. oraz uczeń klasy 2C Jakub Borowicz

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
III miejsce w rejonie bialskim w piłce siatkowej dziewcząt "Gimnazjada"
1. Dominika Strep- kapitana  III  miejsce w  finale rejonu bialskiego w lidze lekkoatletycznej- w skoku w zwyż, IV miejsce w mistrzostwach województwa w skoku w zwyż
2. Małgorzata Halczuk – III miejsce w finale rejonu w lidze lekkoatletycznej- w rzucie oszczepem
3. Weronika Dybczak
4. Weronika Sworczuk
oraz uczennice klasy 2C
5. Alicja Więckowska
6. Daria Sierhej
7. Klaudia Sokólska
8. Oliwia Szymona
9. Julia Plewka

Zawody klubowe:
10. Katarzyna Wasąg
11. Julia Iwanowska,
12. Wiktoria Sidorczuk

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W PŁYWANIU DZIEWCZĄT
- I miejsce w finale rejonu w pływaniu drużynowym dziewcząt
Osiągnięcia indywidualne:
1. liwia Stefaniuk-klasa 2B I miejsce w finale rejonu w pływaniu 50m stylem dowolnym, II miejsce w finale powiatu bialskiego w lidze lekkoatletycznej, II miejsce w lidze lekkoatletycznej w sztafetach 4x 100 m, w sztafecie szwedzkiej,
2. Zuzanna Celińska-klasa 2B I miejsce w finale rejonu w pływaniu stylem grzbietowym na dys.50 m
3. Zuzanna Włodarczyk-klasa 2B II miejsce w finale rejonu na dl. 50 m stylem dowolnym w pływaniu
4. Julia Barczuk- klasa 3B II miejsce w finale powiatu bialskiego w lidze lekkoatletycznej, II miejsce w lidze lekkoatletycznej w sztafetach 4x 100m, w sztafecie szwedzkiej
pływaczki uczennice klasy 3B:
5. Klaudia Grzywacz
6. Agnieszka Telega
7. Izabella Turska
oraz uczennice  klasy 2B
8. Andżelika Urbaniuk
9. Klaudia Gomółka
10. Natalia Hryciuk

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W PŁYWANIU CHŁOPCÓW
II miejsce w wojewódzkiej  Gimnazjadzie  młodzieży szkolnej w pływaniu drużynowym:
1. Jakub Celiński, klasa 1C II miejsce w wojewódzkiej gimnazjadzie w pływaniu na dys.50m stylem klasycznym I miejsce na Mistrzostwach Polski, powołanie do kadry Narodowej Polski
2. Jakub Topczewski klasa 3B- II miejsce w finale rejonu w pływaniu na dys.50m stylem grzbietowym, II miejsce w finale rejonu w lidze lekkoatletycznej w biegu na 300m
3. Jakub Ciok, klasa 1C II miejsce w finale rejonu w pływaniu stylem klasycznym na dyst.50m
4. Jakub Domański, klasa 2B- III miejsce w finale rejonu w pływaniu na dyst.50m stylem klasycznym,
5. Norbert Gromadzki ,klasa 3B- III miejsce w finale rejonu stylem dowolnym na dyst.50
6. Jakub Buziak-klasa 3B III miejsce w finale rejonu na dys.50m stylem grzbietowym
oraz
7. Mikołaj Syryczyk klasa 2B
klasa 3B
8. Kacper Bernat
Jan Szymoniuk
9. Konrad Sawczuk
10. Jakub Siłuszyk
11. Paweł Kalinka,

OSIĄGNIĘCIA W LEKKIEJATLETYCE
- Finał Powiatu Bialskiego w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt,  
II miejsce w finale powiatu w biegach sztafet, II miejsce w finale powiatu bialskiego w sztafetach szwedzkich, II miejsce w finale powiatu w biegach sztafet 4.100 m
1. Marta Panasiuk, klasa 2A, II miejsce w finale powiatu bialskiego w Lidze lekkatletycznej, w biegu na 300m
2. Karolina Chodzińska klasa 2C,
3. Sebastian Granasiuk klasa 3A - III miejsce w finale rejonu w lidze lekkoatletycznej

SZACHY
III miejsce w powiecie w szachach drużynowych w Gimnazjadzie w 2015 r.
1. Dominika Węgrzyniak klasa 3C
2. Adrianna Puszkarska  klasa 3C
3. Aleksandra Rocka klasa 3C
4. Piotr Rzeńca  klasa 2A
5. Paweł Węgrzyniak klasa 1B

Dawid Rozenkiewicz - uczeń klasy 1A - I miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży w Taekwondo- dwubój techniczny M-5

Samorząd Uczniowski Gimnazjum Sportowego w roku szkolnym 2015/2016
1. Patrycja Borkowska- klasa 3A- przewodnicząca
2. Dominika Suśniak- klasa 2C
3. Konrad Sawczuk- klasa 3B
4. Agnieszka Telega –klasa 3B
5. Klaudia Grzywacz- klasa 3B
6. Oliwia Stefaniuk – klasa 2B
7. Julia Barczuk – klasa 3B
8. Jan Szymoniuk- klasa 3B
9. Norbert Gromadzki – klasa 3B
10. Jakub Buziak  -klasa 3B
11. Igor Świderski -   klasa 3C

Uczniowie aktywnie działający w "Caritasie”, którzy pomagali potrzebującym, organizując i biorąc udział w  akcjach charytatywnych. Opiekunowie Szkolnego koła "Caritas" - ks. Marcin Dąbrowski i P. Barbara Petruk
1. Julia Barczuk - klasa 3B
2. Adrianna Puszkarska - klasa 3C
3. Dominika Węgrzyniak - klasa 3C
4. Weronika Dybczak - klasa 3C
5. Martyna Wasiluk - klasa 3C
6. Nikola Burszewska - klasa 3C
7. Dominika Strep -  klasa 3C
8. Weronika Sworczuk - klasa 3C
9. Karolina Kijek - klasa 3C
10. Aleksandra Rocka - klasa 3C
11. Julia Juchimiuk - klasa 2C
12. Dominika Suśniak - klasa 2C
13. Karolina Chodzińska - klasa 2C
14. Martyna Kaczor - klasa 2B
15. Aleksandra Gąsior - klasa 2B
16. Kornelia Falów - klasa 1C
17. Bartosz Zaniewicz - klasa 3A

opracowano na podstawie informacji otrzymanej z ZPO nr 3

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male