YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

„Trójka” w Londynie

27 marca 2019 08:47:44 | autor: redakcja/ZPO 3
W dniach 27– 31 stycznia Zespół Placówek Oświatowych nr 3 zorganizował pierwszą samolotową wycieczkę do Londynu w ramach warsztatów językowych. Wzięło w niej udział 31 uczniów „Trójki” oraz czwórka uczniów z innych szkół.

Warsztaty trwały 5 dni i połączone były ze zwiedzaniem stolicy Anglii. Uczniowie zobaczyli najważniejsze miejsca w Londynie: Natural History Museum, The British Gallery, National Museum, Tower of London, London Eye, Sky Garden, Madame Taussaud's Museum oraz wiele innych. Była również okazja zwiedzania stolicy z przewodnikiem native speakerem. Uczestnicy wycieczki byli z nim podczas zmiany warty przy Buckingam Palace oraz na Trafalgar Square, Picadilly Circus, Leicester Square, zobaczyli Parlament i Westminster Abbey.

Kolejnego dnia - również z native speakerem - uczniowie zaliczyli rejs po Tamizie. Byli również w Chinatown oraz mieli możliwość zrobienia zdjęć przed Pałacem Kensington oraz Globe Theatre. Znaleziono również czas na zakupy w Harrodsie i Primarku.

Wyjazd był doskonałą formą sprawdzenia i wykorzystania swojej wiedzy z języka angielskiego. Uczestnicy wycieczki nocowali u angielskich rodzin, dzięki czemu mieli możliwość komunikacji tylko w języku angielskim. Świetnie radzili sobie w codziennych sytuacjach, co na pewno zmotywowało ich do kontynuowania języka angielskiego.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male