YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Trzecia edycja Ligi Matematycznej

3 listopada 2017 08:09:24 | autor: Redakcja / ZPO nr 2
Już 6 listopada w międzyrzeckich szkołach rozpocznie się trzecia edycja Ligi Matematycznej. W rywalizacji wezmą udział uczniowie klas II i III gimnazjów oraz klas V–VII szkół podstawowych.

Organizatorem konkursu, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski, w roku szkolnym 2017/2018 jest ponownie Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

Głównym celem konkursu jest rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej poprzez samodzielne i twórcze myślenie w poszukiwaniu sposobów rozwiązań zagadnień matematycznych.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy rozpocznie się 6 listopada 2017 roku drogą internetową. Następny etap zaplanowano na 20 lutego i odbędzie się on w szkołach macierzystych uczniów. Trzeci i ostatni etap odbędzie się 10 kwietnia 2018 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2.

Informacje o przebiegu poszczególnych etapów zamieszczane będą na stronie internetowej www.zpo2mc.internetdsl.pl

Do udziału w konkursie serdecznie zaprasza: Dyrekcja i nauczyciele matematyki Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male