YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Trzymał w domu arsenał

24 stycznia 2018 11:32:56 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego odpowie za posiadanie broni palnej bez wymaganego pozwolenia. Zarekwirowane przez policjantów uzbrojenie wysłano do badań w laboratorium kryminalistycznym.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej ustalili, że 64-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego może posiadać w miejscu zamieszkania broń palną bez wymaganego zezwolenia. Te przypuszczenia potwierdziło przeszukanie miejsca zamieszkania mężczyzny, do którego doszło we wtorek, 23 stycznia. Kryminalni ujawnili i zabezpieczyli pięć jednostek broni palnej, elementy broni, ponad 300 sztuk amunicji różnego kalibru i około 300 gram prochu strzelniczego.

Międzyrzeczanin nie posiadał pozwolenia na broń. W rozmowie z policjantami mężczyzna stwierdził, że zabezpieczoną u niego broń i amunicję po prostu znalazł.

64-latka zatrzymano w policyjnym areszcie. Kryminalni ustalają pochodzenie znalezionego arsenału. Przestępstwo posiadania broni palnej bez wymaganego zezwolenia zagrożone jest karą do 8 lat pozbawiania wolności.

Zdjęcia: KMP Biała Podlaska

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 lutego 2018 00:21:48) Od tak? nie ma kultury. Wystrzelali byśmy się. Zwłaszcza kierowcy. autor: gość
    (31 stycznia 2018 21:04:30) adasfafasdf Broń dla każdego obywatela a nie trzymacie ludzi na smyczy! autor: safsfdsfs
    logo male