YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Ukradł z ciekawości

30 kwietnia 2021 09:35:11 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Za kradzież samochodu odpowie 23-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Zatrzymany przez mundurowych na gorącym uczynku stwierdził, że zrobił to, bo nigdy wcześniej nie jeździł samochodem terenowym.

fot. Policja

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. Po godzinie 22 dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży samochodu. Z informacji zgłaszającego wynikało, że nieznany mężczyzna odjechał z podwórka należącym do niego Land Roverem. Pokrzywdzony przyznał, że w chwili zdarzenia kluczyki znajdowały się w aucie, jednak posesja była zamknięta. Wartość strat oszacował na około 10 tysięcy złotych.

Na miejsce skierowano funkcjonariuszy międzyrzeckiej prewencji. Poszukiwane auto udało im się zatrzymać w Kwasówce. Za kierownicą siedział 23-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami stwierdził, że zabrał auto, bo nigdy wcześniej nie jeździł samochodem terenowym.

Wczoraj 23-latek usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za kradzież pojazdu jak też posiadanie środków odurzających, które mundurowi ujawnili w miejscu jego zamieszkania. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – poinformowała komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male