YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Uroczyste ślubowanie pierwszaków z ZPO nr 3

23 października 2018 20:48:11 | autor: Redakcja / ZPO nr 3
Data 18 października 2018 r. zapadnie uczniom klas pierwszych na długo w pamięci, był to dzień ich uroczystego ślubowania.

Uroczyste ślubowanie pierwszaków z ZPO nr 3 (fot. ZPO nr 3)

Najmłodsi uczniowie ZPO nr 3 zostali pasowani na pierwszoklasistów, a tym samym uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  i Sportowymi im. Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim.

Tą ważną dla szkoły uroczystość uświetnili swą obecnością burmistrz Zbigniew Kot, proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla ksiądz Jerzy Domański oraz członkowie prezydium rady rodziców, na czele z przewodniczącą Wiolettą Trochonowicz.

Pierwszoklasiści z dumą zaprezentowali swój program artystyczny. Śpiewając piosenki, deklamując wiersze oraz wykazując się wiedzą o Ojczyźnie i patronie szkoły udowodnili, iż mogą zostać pełnoprawnymi uczniami.

Niezwykle doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie. Następnie dyrektor szkoły p. Jolanta Wolanin dokonała aktu pasowania dzieci na uczniów naszej szkoły.

Po oficjalnej części był czas na niespodzianki - występ zespołu „SEZAMKI” oraz upominki dla pierwszoklasitów od burmistrza, słodkości od proboszcza oraz prezenty od dyrekcji szkoły. Następnie uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami: Bożeną Węgrzyniak (Ia),  Iwoną Kowalczuk (Ib) i Dorotą Kuźmiuk (Ic) zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz wspólną zabawę przy muzyce.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male