YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Vito Polska już pracuje

31 stycznia 2018 12:10:43 | autor: redakcja
Z nowej fabryki Vito Polska w Międzyrzecu Podlaskim wyjechała pierwsza partia okien. Przy ich produkcji wykorzystano innowacyjną technologię Tisserlink.

 

W styczniu 2018 r. w Międzyrzecu Podlaskim przy ulicy Lecha Kaczyńskiego rozpoczęła się produkcja okien PVC z wykorzystaniem innowacyjnej technologii cienkiego zgrzewu Tisserlink. Dzięki niej okna mają być bardziej nowoczesne, trwałe i bezpieczne. Ponadto ma je cechować wyjątkowa estetyka i szerokie spektrum zastosowań architektonicznych

- Dzięki nowej liczącej ponad 2,5 tyś. mkw. hali produkcyjnej w Międzyrzecu liczymy na szybszy rozwój eksportu i powiększenie rynków zbytu. Fabryka została wyposażona w linie produkcyjne najnowszej technologii, które wyznaczą nowe standardy w precyzji, estetyce i jakości stolarki otworowej. Stawiamy na najwyższą jakość usług i wysokie standardy obsługi klienta, planujemy w tym celu uruchomić m.in. showroom dla klientów indywidualnych, inwestorów i architektów - zapowiada Witold Michalak, prezes Vito Polska.

Vito Polska należy do głównych producentów okien z PCV i aluminium. Firma jest także dystrybutorem drzwi wejściowych oraz garażowych w Polsce. Prowadzi sprzedaż swoich produktów w wielu krajach Europy, takich jak Dania, Francja, Belgia, Luxemburg, Niemcy, Szwecja, Włochy. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką.

W 2011 roku firma utworzyła markę Tisser w skład której wchodzą trzy linie produkcyjne: ECO, OSMOSE, NEXUS, które są precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów. Produkty Vito Polska charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez Vito Polska okna spełniają najwyższe standardy jakości i są przyjazne dla środowiska.

Firma jest także inicjatorem projektu Vito Extream, czyli cyklu bezpłatnych spotkań z podróżnikami, dziennikarzami i wpływowymi blogerami, którzy pokazują jak żyć z pasją i spełniać marzenia. Spotkania odbywają się w Łosicach, Siedlcach i Międzyrzecu Podlaskim.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (3 lutego 2018 12:42:40) Tylko wszystkich interesuje ile płacą. Chcieliście miejsc pracy, no to macie. Wszyscy w Międzyrzecu chcą zarabiać, tylko nikt nie chce pracować. autor: gość
  (2 lutego 2018 17:23:46) kto wypowie się ktoś kto tam pracuje? autor: to
  (31 stycznia 2018 21:28:02) 1350 to na pół etatu. autor: gość
  (31 stycznia 2018 21:02:13) ? 1350 zł na rękę ? 700 zł wynajęcie mieszkanie kosztuje w mieście JP ! autor: gość
  (31 stycznia 2018 15:31:43) 1350 zł.na rękę autor: gość
  (31 stycznia 2018 15:03:00) trele morele, mówcie ile płacą na rękę dla fizycznego autor: gość
  logo male