W hołdzie Maryi

Aktualności 1 zdjęcie
XVII Przegląd Pieśni Maryjnej w Przychodach (fot. Międzyrzec Info)

Na zaproszenie zespołu ludowego "Echo" do Przychód już po raz osiemnasty przyjadą zespoły z gminy Międzyrzec Podlaski oraz gmin sąsiednich, by swoim śpiewem oddać hołd Maryi.

Przegląd odbędzie się 10 maja w kaplicy pw. św. Michała Archanioła w Przychodach.

O godz. 12:00 zostanie odprawiona msza święta, a po niej, o godz. 12:45, rozpoczną się prezentacje pieśni maryjnych w wykonaniu zespołów ludowych i śpiewaczych z terenu gminy Międzyrzec Podlaski oraz zaproszonych gości.

Organizatorami wydarzenia są członkowie zespołu ludowego „Echo” z Przychód” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: