YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

W portfelu miał narkotyki

30 czerwca 2019 20:06:05 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Do policyjnego aresztu trafił 29-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna przechodził przez ulicę poza przejściem dla pieszych, ale to nie było jedyne przewinienie. W portfelu miał amfetaminę, a jest też zamieszany w nielegalne udostępnianie gier hazardowych.

Do zatrzymania doszło 26 czerwca nad ranem na ul. Łukowskiej. Policyjny patrol zauważył mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym. Funkcjonariusze zareagowali na popełnione wykroczenie. W trakcie wykonywanych czynności w portfelu 29-latka znaleźli zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że jest to amfetamina.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Znany jest funkcjonariuszom z międzyrzeckiego komisariatu, gdyż już wcześniej odpowiadał za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 29-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy.

W trakcie wykonywanych w tej sprawie czynności międzyrzeccy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z bialskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli sprzęt komputerowy w jednym z lokali, za który odpowiadał 29-latek. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że za jego pośrednictwem prowadzone były gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Postępowanie przygotowawcze wykaże, kto odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 lipca 2019 19:48:21) Bez litości Odrazu pod ścianę autor: Rob
    logo male