YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Wakacyjny konkurs fotografii

10 lipca 2013 10:51:46 | autor: redakcja
Wystarczy pasja do fotografii. Pokaż co zmieniło się w Międzyrzecu w ostatnich latach i wygraj 3 tys. zł.

Strona konkursu "RPO w kalejdoskopie"

Regionalny Program Operacyjny to ponad 2 000 inwestycji. Końcowa faza realizacji programu jest doskonałą okazją do pokazania mieszkańcom Lubelszczyzny, co zmieniło się w naszym regionie dzięki funduszom europejskim. Taki właśnie cel przyświeca organizowanemu przez Departament Regionalnego Programu Operacyjnego konkursowi, pt. RPO w kalejdoskopie. I etap konkursu ruszył 8 lipca i potrwa do 17 lipca.

Do wakacyjnej zabawy zapraszamy fotografów-amatorów, przed którymi postawiliśmy zadanie - wykonanie jednego zdjęcia wybranej inwestycji wspartej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Zdjęcie można zgłosić do jednej z trzech wybranych kategorii:

  • Przedsiębiorczość i nauka; Środowisko,
  • Zielona energia i transport,
  • Kultura, sport i turystyka.

W każdej z nich może być maksymalnie 50 fotografii. Wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia będzie można zobaczyć na stronie www.rpowkalejdoskopie.pl.

Na podstawie liczby głosów oddanych przez internautów (w ciągu 2 tygodni, od 22 lipca), poznamy laureatów trzech najpopularniejszych zdjęć w każdej kategorii. W nagrodę ich autorzy wezmą udział w „Photo Day" (10 sierpnia), czyli profesjonalnych warsztatach fotograficznych techniką „Camera Obscura" (fotografia otworkowa) połączonych z sesjami w Muzeum Lubelskim oraz Muzeum Wsi Lubelskiej. Wybór tych miejsc nie był przypadkowy. Łączą je środki unijne z RPO. Zadaniem uczestników „Photo Day" będzie wykonanie zdjęć na Zamku i Muzeum Wsi Lubelskiej. Następnie każdy z nich wybierze swoją najlepszą fotografię i zgłosi ją do rundy finałowej. Podobnie jak w pierwszym etapie, o zwycięstwie zdecydują głosy internautów. Zwycięzcę poznamy 26 sierpnia. Wyniki będzie można zobaczyć na stronie konkursu.

Laureat I miejsca otrzyma nie tylko nagrodę główną w wysokości 3 000 zł, ale także zrobione przez niego zdjęcie znajdzie się na 45 billboardach w największych miastach regionu. Osoby z II i III miejsca otrzymają odpowiednio 2 000 zł i 1 000 zł. Niespodzianki nie ominą też 100 najaktywniejszych głosujących.

Konkursowi towarzyszy akcja promocyjna na 45 billboardach w województwie, w lokalnych rozgłośniach radiowych oraz Internecie.

(źródło: http://www.rpo.lubelskie.pl/front/page/get/89/news_id:917/)

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male