Walentynkowy turniej
Zespół "Coraz mniej talentu" zwyciężył w X Walentynkowym Turnieju Piłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta. Tytuł najlepszego zawodnika przyznano dla Karola Zaniewicza.
Impreza odbyła się 17 lutego w hali ZPO nr 3. Organizatorami byli Konrad Karwowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Wojciech Więckowski z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Międzyrzecka Trójka”. Puchary i nagrody wręczał dyrektor MOSiR Arkadiusz Myszka.
Wyniki
CORAZ MNIEJ TALENTU – MIKA I 2:0 (25:2, 25:4)
DREAM TEAM – UKS EMERYCI 2:0 (25:18, 25:21)
Mecz o 3 miejsce
UKS EMERYCI – MIKA I 2:0 (26:24, 25:8)
Mecz o 1 miejsce
CORAZ MNIEJ TALENTU – DREAM TEAM 2:1 (25:17, 27:29, 15:13)
W turnieju zagrali:
CORAZ MNIEJ TALENTU
: Dominik Grzyb (kapitan), Karol Zaniewicz (MVP), Bartosz Roszkowski, Remigiusz Puszkarski, Marcin Kusznieruk, Michał Bogucki
DREAM TEAM
: Natan Dąbrowski (kapitan), Joanna Arseniuk, Wiktoria Remiszewska, Damian Jurkowski (wyróżniony zawodnik), Marcin Doroszuk, Rafał Szałkowski
UKS EMERYCI
: Kacper Kalinowski (kapitan, wyróżniony zawodnik), Piotr Małachwiejczyk, Michał Korniluk, Paweł Grochowski, Wiktor Terlikowski, Szymon Żuk
MIKA I
: Zuzanna Mróz (kapitan, wyróżniony zawodnik), Klaudia Szyndler, Paulina Sobczak, Aleksandra Marciniuk, Julia Hryciuk, Urszula Storska
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Gratulacje
Gratuluję szczególnie moim bliskim Michałowi oraz Karolowi za tytuł najlepszego zawodnika zawodów. Jestem z Was dumny. Tato.
autor: Maciej
siatówka
Dobry turniej dla dziewcząt i chłopców. Pozdrawiam siatkarzy!
autor: siatkarz
Najczęściej czytane
3
Tragiczny finał podróży. Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 10:00 na drodze między Zahajkami a Żerocinem. Samochód osobowy zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, a następnie stanął w ogniu. Kierowcy nie udało się uratować.
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
2
Czy da się pogodzić wielkopowierzchniową produkcję zwierzęcą z interesem społecznym?
Gmina Międzyrzec Podlaski jest gminą typowo rolniczą, choć w ostatnich latach obserwuje się diametralną zmianą charakteru gospodarstw rolnych, w szczególności ukierunkowanych na hodowlę zwierząt. W wielu miejscowościach zanikły drobne przydomowe hodowle, a ich miejsce zajmują wielkokubaturowe budynki inwentarskie mieszczące liczne stada, głównie drobiu. Dla jednych sposób na biznes lub dostosowanie się do wymogów nowoczesnego rolnictwa, dla innych - uciążliwość i obawa o środowisko naturalne. W latach 2010-2026 na terenie gminy Międzyrzec Podlaski powstało 85 ferm drobiu. Jaki jest ich odbiór społeczny i czy podobne inwestycje postrzegane są tylko negatywnie?
Podobne artykuły:
1
Młodzi siatkarze i siatkarki będą rywalizować w nowej hali
W poniedziałek 29 grudnia Międzyrzec Podlaski stanie się areną sportowych zmagań najmłodszych adeptów siatkówki. W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Warszawskiej odbędzie się Świąteczny Turniej Minisiatkówki, organizowany dla dziewcząt i chłopców w kategoriach „2” i „3”.
0
Drelów gra w siatkę
W niedzielę 10 grudnia w hali sportowej w Drelowie odbędzie się V edycja Drelovia Volleyball Cup. Turniej rozpocznie się o godz. 12. Pod siatką rywalizować będą: Horyzont Drelów, Czwórka Biała Podlaska, TPS Lubartów oraz LZS Jabłoń. Na rozgrywki zapraszają: wójt gminy Drelów Piotr Kazimierski, Bank Spółdzielczy oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Drelowskiej.
1
18
Juniorzy z Pucharem Burmistrza
Juniorzy UKS Międzyrzecka Trójka MIKA LO Sikorski zajęli pierwsze miejsce w siatkarskim Turnieju WOŚP, który rozegrano w hali Zespołu Placówek Oświatowych nr 3. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Karol Zaniewicz (kapitan), Bartosz Roszkowski, Łukasz Strep, Marcin Kusznieruk, Karol Bogucki, Michał Kot, Dominik Grzyb, Remigiusz Puszkarski. MVP turnieju wybrano Dominika Suleja z Kangura Okrzeja.
1
27
Grali o puchar burmistrza
27 grudnia w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 odbył się Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski. W finale zespół RUMO-Empatia Team pokonał Kangura Okrzeja 2:0. Za najbardziej wartościowego zawodnika turnieju uznano Macieja Leszczuka.