YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Wielkie zmiany w Motorze Lublin

28 marca 2017 05:15:02 | autor: Info eksperta
Kibice Motoru Lublin nie mogą narzekać na nudy, albowiem ich drużyna przechodzi bardzo dużo kłopotów w aktualnym sezonie, mając przy tym wszystkim wiele zmian na uwadze, które mają miejsce w klubie.

Zmiana dużej części zawodników w środku sezonu to dla żadnej drużyny nic dobrego, natomiast Motor Lublin wydaje się, być pobudzony bodźcami w ostatnich czasach, pokazując swoją siłę i dobre zmiany, wynikające z pozyskania nowych zawodników do swojego klubu.

Dużym plusem jest nie tylko skład, lecz również nowy sponsor, który na pewno napędza klub w dobry sposób, swoimi zmianami. Mowa tutaj oczywiście o marce bukmachera ForBet, który postanowił związać się z klubem Motoru Lublin i także sponsorować wszelkie jego działania. Te zmiany, związane z zastrzykiem pieniędzy sprawiły, że klub mógł przeprowadzić dobre transfery, które same w sobie przerodziły się w większą ilość bramek i sukcesy klubu, który w tym momencie jest na 6 miejscu w swojej lidze.

Pozostaje pytanie, czy Motor Lublin do końca sezonu podbije swoją ligę ? Oczywiście matematyczne szanse są po stronie drużyny, co już jest swoistym plusem i przedstawieniem tego, że Motor Lublin ma o co grać w praktyce. Warto jednak zauważyć, że klub na pewno wymaga rozwoju względem zgrania drużyny, która musi odpowiednio się rozumieć i wspierać. Jeśli te rzeczy zostaną spełnione, Motor Lublin będzie klubem, który będzie mógł walczyć o wszystko, zarówno w trzeciej lidze rozgrywek, jak i również w drugiej.

Zmiany w klubie, po wielu gorzkich słowach, które wylądowały w mediach od samych piłkarzy Motoru na pewno były potrzebne. Klub wymagał odświeżenia i wydaje się być to najlepszym ruchem, jakiego można było dokonać w tej sytuacji. W obecnej formie Motor Lublin wygląda bardzo ciekawie i na pewno warto jest spoglądać na poczynania tej drużyny w najbliższym czasie, w jej lidze.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male