YouTube Facebook fotogalerie
miasto Międzyrzec Podlaski

Wiktor Waszczuk z tytułem Mistrza Świata

9 maja 2018 19:59:45 | autor: redakcja
Zawodnik i trener Red Lion Club Międzyrzec Podlaski Wiktor Waszczuk wywalczył złoty medal na amatorskich Mistrzostwach Świata kickboxerskiej organizacji ISKA.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 2-6 maja na Ukrainie. Otwierał je były mistrz świata w boksie Witalij Kliczko. Reprezentanci naszego kraju zdobyli na tej imprezie 3 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe medale. Na najwyższym stopniu podium stanął międzyrzeczanin Wiktor Waszczuk, założyciel i trener Red Lion Club, który walczył w formule Muay Thai.

ISKA (International Sport Kickboxing Association), która firmowała Mistrzostwa Świata w Kijowie, to jedna z największych amatorskich i zawodowych organizacji Kickboxingu i Muay Thai na świecie.