YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Włamanie na Kościelnej

25 czerwca 2013 11:52:35 | autor: Redakcja/KMP Biała Podlaska
Prawdziwa plaga włamań w Międzyrzecu. W poniedziałek złodziej dostał się do mieszkania na ulicy Kościelnej, tym razem jednak nic nie ukradł.

Pomimo zatrzymania w minionym tygodniu trzech włamywaczy z Warszawy, którzy przyjechali do Międzyrzeca na gościnne występy, 24 czerwca policja otrzymała kolejne zgłoszenie o włamaniu. Nieustalony sprawca przełamał dwa zamki w drzwiach wejściowych mieszkania przy ulicy Kościelnej. Spenetrował wnętrze, lecz niczego z niego nie skradł. Prawdopodobnie nie znalazł żadnych przedmiotów, które by go zainteresowały.

Policja apeluje!

Policjanci ostrzegają i proszą mieszkańców o zwrócenie uwagi na obce, podejrzane osoby przebywające w klatkach schodowych i okolicach domów. Warto zwrócić uwagę na drzwi sąsiadów. Czujność powinien wzbudzić hałas, lub obecność obcych osób "majstrujących" przy drzwiach sąsiada. Zwróćmy także uwagę na osoby, które pierwszy raz widzimy na klatce schodowej. Nie wpuszczajmy do klatki schodowej za pomocą domofonu nieznajomych, jeżeli nie mamy pewności w jakim celu przychodzą. W przypadku podejrzanych zachowań dzwońmy na numer alarmowy policji.

„Takie społeczne zaangażowanie może przeszkodzić włamywaczowi w dokonaniu przestępstwa, i pomóc policjantom w wytypowaniu osób podejrzanych, a w konsekwencji przyczynić się do zatrzymania sprawców” – apeluje policja.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male