YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Włamanie na Zachodniej

7 stycznia 2019 21:06:37 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
W miniony weekend Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim powiadomiono m.in. o włamaniu na ulicy Zachodniej oraz zniszczeniu cudzego mienia w Worsach. Strażacy w tym okresie zanotowali trzy poważniejsze akcje.

 

W piątek 4 stycznia na ulicy Zachodniej w Międzyrzecu Podlaskim nieznany sprawca po wypchnięciu drzwi balkonowych dostał się do domu mieszkalnego. Złodziej ukradł m.in. pieniądze oraz kamerę. Poszkodowani są mieszkańcy Międzyrzeca.

W sobotę 5 stycznia w Worsach (gmina Drelów) nieznany sprawca dokonał uszkodzenia 4 opon od ciągnika siodłowego marki Scania oraz 6 opon od naczepy marki Schmitz. Poszkodowany jest mieszkaniec gminy Drelów.

4 stycznia około godz. 2.30 strażacy interweniowali w Żerocinie, gdzie doszło do pożaru łóżka w murowanym domu mieszkalnym. 5 stycznia po godz. 18 niezbędna była interwencja w Berezie, gdzie paliło się w domu jednorodzinnym. W niedzielę 6 stycznia około godz. 22 konieczna była pomoc strażaków przy usuwaniu skutków kolizji dwóch samochodów osobowych w Jelnicy.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male