YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski [PODSUMOWANIE TYGODNIA]

Wolontariusze nie próżnują

11 lipca 2016 10:46:08 | autor: Redakcja
Nieco ponad tydzień pozostał do przyjazdu do Międzyrzeca Podlaskiego pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży. Wolontariusze w tym czasie nie odpoczywają i dopinają wszystkie organizacyjne sprawy na ostatni guzik.

Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży 2016 nie próżnują (fot. ŚDM sekcja medialna)

4 lipca - poniedziałek - spotkanie po  ŚDM-owym RABANIE

Wieczorem w Pałacu Potockich podsumowaliśmy nasz niedzielny happening, wymieniliśmy się swoimi opiniami, znaleźliśmy szczegóły, nad którymi musimy jeszcze popracować. Dowiedzieliśmy się, co czeka nas w najbliższych dniach. Uśmiechom i słowom "dziękuję" nie było końca. Wolontariusze nie zawiedli, happening udany!

7 lipca - czwartek - spotkanie sekcji medialnej

Skupiliśmy się na dokładnym podziale obowiązków. Zrobiliśmy  harmonogram działania na najbliższe dni. Wśród spraw organizacyjnych nie zabrakło też czasu na rozmowę.

9 lipca - sobota - spotkanie sekcji językowej

Dopracowaliśmy szczegóły dotyczące katechez, Drogi Miłosierdzia (wydarzeń przewidzianych na 20-25 lipca) od strony językowej. Zaplanowaliśmy zrobienie informatora dla pielgrzymów z harmonogramem dnia. Mieliśmy także przyjemność gościć trójkę zagranicznych gości, przebywających w Polsce w ramach  Międzynarodowego Projektu AIESEC. Naszych wolontariuszy spotkała niebywała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności językowe już teraz.
W następnym tygodniu będzie się działo jeszcze więcej. ŚDM już niedługo!

Informację przygotowała sekcja medialna ŚDM


Wolontariusze ŚDM nie próżnują


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male